Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

MİSAFİRİNİZ VAR.....

I Çevrimdışı

ismail fakihullah

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum cumleten . ya ben tektek sayamıycam hosgeldınız dıyerek . yenı katılan arkadaslar cumleten aramıza hos geldınız .safalar getırdınız. cumleten hayırlı ramazanlar . bol bol dualar ınsallah. bu arada burada ulker kardesım gelısının serefıne gonul tatlısı dagıtıyormus.ya kardes burada gonul tatlısından bol bısey yok.o yuzden ıllakı bıseyler ısmarlıycaksan soyle bı adana veya urfa usulu acılı bıseyler olsun ya. tekrarından hayırlı ramazanlar . bol bol makbul dualar ınsallah cumlemıze.

N Çevrimdışı

Nilay

Üye
İslam-TR Üyesi
sitemize yeni katılan bütün kardeşlerimiz hoş gelmişler sefalar getirmişler sevim kardeşimiz fazla mutfağı sevmiyo sanırım loves kardeşim davetli olmayı daha seviyo:)))) biz girelim mutfağa yapalım yemekleri sen gel davete olur hayırlı akşamlar hepinize

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
Nilay ' Alıntı:
sitemize yeni katılan bütün kardeşlerimiz hoş gelmişler sefalar getirmişler sevim kardeşimiz fazla mutfağı sevmiyo sanırım loves kardeşim davetli olmayı daha seviyo:)))) biz girelim mutfağa yapalım yemekleri sen gel davete olur hayırlı akşamlar hepinize

evet biraz öyle ama bu teklife hayır diyemem.hadı bulasıklar da benden olsun ondan anlarım işte:)

S Çevrimdışı

sena__19

Üye
İslam-TR Üyesi
keşke herkez bizim gibi bukadarcık şeyle bile mutlu olsaydı ozaman dünyada hiç kötülük pislik olmyacaktı:)

T Çevrimdışı

tacMahal

Üye
İslam-TR Üyesi
ya biliyorum fazla oldun diyeceksnz ama nasip burdan ağlayarak açıldı Allah ağlatmasın :)
ben kubbeTTuSSaHRa kaydımda problem çıktıda şimdilik böle... :))

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
sevim ' Alıntı:
Nilay ' Alıntı:

evet biraz öyle ama bu teklife hayır diyemem.hadı bulasıklar da benden olsun ondan anlarım işte:)
nilay kardesim davetli olmayi kim sevmez degilmi!
sevim kardesim sen bulasiklari yikayacaksan ben yemek yemege gelirim cünkü bulasiklari yikamaktan nefret ederim :grin:

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
benden baska fazla giren yok sanirim bu saatte burda gerci bugun cok gec girdim... ayrica hayirli sabahlar...

Ü Çevrimdışı

ÜLKER

Üye
İslam-TR Üyesi
AAA Burada ben misafirdim şimdi sahibe olmuşum.Konuklarım hepiniz sefalar getirdiniz,Sitedeki tüm dostlara gönül tatlımız ikramımızdır.Kana kana alınsın gönüller dostu bulsun.
Bizim baklavamız,fıstığımız,lahmacunumuz,içli köftemiz,cartlak kebabımız,yoğurtlu çorbamız,tarhanaçorbamız iftar menümüzde mevcuttur.tahmini olan varmı neresi?
NOT:Misafiriniz Var, sayfasına ÜLKERle yazışmak bilgi alışverişinde bulunmak için katılmanızı
rica ediyorum.ALLAH DEYİP SELAMETLE KALIN

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
ya yanlış anlama olmasın bulasıklar derken ben makıneye dolduracaktım sadece :grin: :grin: :grin: :grin:

N Çevrimdışı

Nilay

Üye
İslam-TR Üyesi
mehmetvarlik ' Alıntı:
KARDEŞLERİM SİZ YEMEK YAPMAYI VE YEMEYİ ÇOK SEVİYORSUNUZ HERHELDE

mehmet varlık kardeşim ben yemek yapmayı severim davet etmeyide severim ama fazla yemeği sevmem yediğimiz gibi yıkamayıda bilmemiz lazım dimi yaaa tanışma bölümünde ne konu açıldı yemek bölümüne gidelim en iyisi biz oruçluyuz ya mekan farketmiyo bizim için sanırım :smiley: :smiley:

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
şaka şaka yıkarız tabi ki sız yemeklerı hazırlayın tamam....

sahi yaaa tanısma bölümünü ne hale getirdik :huh: :huh:

Ü Çevrimdışı

ÜLKER

Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşlerim ''misafiriniz var'' sayfasını benimle ilgilenilsin(soru-cevap-tanışma-dostça sohbetler)
diye ;Sitenize üye olurken bu başlığı yazdım.Ama sizler sayfamı başka amaçla meşgul ediyorsunuz.
ÜLKER diye biri var,gönül dostunuz olmak istiyor. kaale alınmayı bekliyorum.SELAM OLSUN DOSTLARA

S Çevrimdışı

sevim

Üye
İslam-TR Üyesi
bence de bakın gönül tatlınız işe yaradı ne güzel muhabbet ediyoruz cümbür cemaat:)

A Çevrimdışı

aciz_kul

Üye
İslam-TR Üyesi
ÜLKER kardeşim ne güzel açmışsın sayfayı allah razı olsun. KUllananlardan da tabi :laugh: Yeneklerden fazla bahsetmeyin yaaaa karnım acıkıyor :cry: :cry: allaha emanet olun