Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İlmi Konu Muasır Alimlerin Tekfir Meselesi ve Muasır Meseleler Hakkındaki İctihadleri

Usud-ul Harb Çevrimdışı

Usud-ul Harb

Üye
İslam-TR Üyesi
ASIL SEN GIT BANA ASHABTAN O SES KAYDINI YAYINLADIGIN BAYBURDU'NIN SOYLEDIGI GIBI IMAN EDEN BIR TANE ADAM GOSTER BE HEY ADAM !
SAMIMIYETSIZ KITLE YIGINLARINI MUSLUMAN YAPAMAZSIN !! BU NE SENIN NE DE O CENNETE DAVET GURUBUNDA YERINI ALAN BAYBURDI'NIN TASARRUFUNDA DEGILDIR !!! KI BOYLE YAPMAYA KALKTINIZ ICIN ALLAH BUNLARIN HESABINI SIZDEN SORACAKTIR DA !!
GIDIP HERSEFERINDE YA HACET GIDEREN BEDEVIYI YA DA 23 SENEYI ORNEK GETIRSINIZ ANCAK !!
SIZ BEDEVININ EDEB ILE ALAKALI OLAN HATASINI NASIL OLURDA SIRK KUSAN BU SAMIMIYETSIZ YIGINLARA YAMA YAPMAYA KALKARSINIZ !!!
SIZ YENI BIR DIN MI BEKLIYORSUNUZ DA HA BIRE 23 SENE DIYORSUNUZ ??? DININ MUKEMMELE ERDIRILDIGINDEN SUPHEN MI VAR EY BANA HAYRIKAN ADAM !!!
BUGUN HERSEY IKI TIK OTEDE KALMIS, UNIVERSITE OKUMAYAN YOK, CEHALET ANCAK BE ANCAK YA CAHILLIGI BASINDAN ATAMIYACAK KADAR YASLI OLAN, YA DINI YENI KABUL ETMIS OLAN YA DA COK COK UZAKLARDA OLUP DA HABERIN KITABIN BILGININ HIC GITMEDIGI YERDE OLANLAR ILE ICIN GECERLIDIR ! VE O CEHALETLERI DE ONLARI ANCAK BURADA KURTARIR, MAHSERDE YINE HESABA CEKILECEKLERDIR !!

DAHA KELIME-I SEHADETIN '' MANASINI '' DAHI KAVRAYAMAMIS, ONDAN GECTIM KAVRAMAK ICIN DAHI CABA SARFETMEYENLERI MUSLUMAN YAPAMAZSIN !
SEN GIT ONCE BAYBURDI'NIN REFERANDUM, OKUL VE ASKERLIK HAKKINDA DUSUNCELERINI ICEREN SES KAYITLARINI GETIR KOY DA ISIN RENGI IYICE BELLI OLSUN !!

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
boş boş konusma ya. tutturmusun bişey aynı şeyi anlatıp duruyorsun. ilmin ne de boyundan büyük işlere kalkışıyorsun çok bilmişlik yapıyorsun. üzerine vazife olmayan şeylere kalkısıyorsun. bi de edebiyat yapar gibi konusup durma. ey bilmem ne ey şu ey bu diye.
bi bayburdi tutturmusun adam adını yazsa bayburdinin ses kaydından mı dinledin diyeceksin kaç yerde dedin. bayburdi naptı sana özelden bi sıkıntın mı var git onunla paylaş sitesi belli yeri yurdu belli.
konu kilit bi sıkıntısı olan özelden yazsın bana. çok bilmişlik yapmayın gidin başka yere kusun

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Laf, laf yine laf.

Merak ediyorum o bayburdi dediğin kişinin karşısında hamdele çekebilecek kapasitede misin.

Bu nasıl bir kibir nasıl bir heyacan bu gençlere ne oluyor nereye gidiyorlar anlamış değilim.

SubhanAllah..

TUVEYLİB Çevrimdışı

TUVEYLİB

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
30107
30108
30109

Bu konuda mutlaka şu üç kitap okunmalı...

Üst Ana Sayfa Alt