Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mucahid_tr - Budamı Meşru Bir Tevessül Örneği ?

N Çevrimdışı

nureddin_79

Üye
İslam-TR Üyesi
MÜŞRİK DUALARI

KADIRI MUSRIKLERININ ALLAHI BIRAKIP KULUNA YALVARMASI ONA ILAHIN SALAHIYETINI VERMESI

Birinci adımda: Ya Şeyh Muhyiddîn! Söyle.

İkinci adımda: Ey Efendimiz Muhyiddîn!

Üçüncü adımda: Ya Mevlânâ Muhyiddîn!

Dördüncü adımda: Ey hizmete lâyık Muhyiddin!

Beşinci adımda: Ey Derviş Muhyiddîn!

Altıncı adımda: Ey Hoca Muhyiddîn!

Yedinci adımda: Ey Sultan Muhyiddîn!

Sekizinci adımda: Ey Şah Muhyiddîn!

Dokuzuncu adımda: Ey Gavs Muhyiddîn!

Onuncu adımda: Ey Kutub Muhyiddîn!

On birinci adımda: Ey Efendiler Efendisi (Seyyidler seyyidi) Abdülkadir Muhyiddîn!

Diye çağır. Sonra şöyle söyle:

Ey Allah'ın (CC) kulcuğu, benim imdadıma yetiş, Allah'ın (CC) izniyle bana yardımcı ol! Ey insanlar ve cinlerin Şeyhi! Bana imdad eyle, ihtiyacımın yerine gelmesinde bana yardım elini uzat!

“Ey Efendim Abdulkadır Muhyiddîn!”

Sonra doğu cihetine on bir adım atarak her adımda şunu söyle: “Ey Şeyh Abdulkadirl Ya Geylânî!”

Ve sonra aşağıdaki iki beyti üç defa tekrarlarsın:

“Sen benim zahirem olduktan geri zulüm bana ulaşır mı?

Ve Sen benim yardımcım olduğun müddetçe dünyada haksızlığa uğrar mıyım ben?”

“Korulukta çoban bulundukça ona ayıptır ki. Issız çölde bir devenin ipi zayolsun!..”

Bu iki beyitten sonra şöyle söyler:

- “Ya Seyyidî Abdulkadir! Ya Geylânî! Bana yetiş, derdime koş

ÇAĞIR BAKALIM ALLAHTAN BAŞKA TAPTIKLARINI

www.gavsulazam.de

------------------------------------------------------------------------------------------

"Allah'ın dışında yalvardığınız kimseler sizin gibi kullardır. Eğer doğru sözlü iseniz, onları çağırın da size cevap versinler bakalım."

(A'râf 194)
“Allah’tan başka çağırıp yalvardıklarınız, onların hepsi bir araya toplansalar bir sinek bile yaratamazlar.”

(hacc 73)

Allah’la beraber başka ilahlara dua etme, O’ndan başka ilah yoktur.”

(kasas 88)

“Allah’la beraber başka bir ilaha dua etme, sonra azap edilenlerden olursun.”

(Şuara 213)

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Mücahid_TR Rumuzlu üye ''SAPIK TE'VİLCİ'' olarak İlan etmemiz ''AN'' meselesi bundan sonrada hiç bir zaman Bize Sapık Te'villerle gelme fırsatı bulamıyacaktır...

Son Çağrımız Bizim sorularımıza ve Davet ettiğimiz MUNAZARA Bölümünde ki sorularımızı Cevapla !!!

https://www.islam-tr.org/ilmi-munazaralar/13806-mucahid_tr-buraya-buyurun-inseallah.html

Mücahid_tr den Öncelikle Bizim Delillerimizi Çürütmesini bekliyoruz,Bize getirdiği Delilleri Bizler çürütmemize rağmen hala diretiyor İnat ediyor...

FİTNE ÇIKARMAK İÇİN BU FORUMDA TAKILIYORSA Kİ BUNU İNŞALLAH YAPMIYORDUR...Temennim böyle biri değildir İnşallah.. GÜNÜMÜZDE SAPIK OLMAYAN VE ŞİRKSİZ İMAN EDEN BİR TASAVVUF-TARİKATINA MENSUP BİRİ İSE BU TARİKATIN ADINI VERSİN...

BÜTÜN MÜSLÜMANLAR ÖĞRENİRLER VE DERLER Kİ ;''TC ÜZERİNDE ''EHL'İ SÜNNET'' Muhalifi olmayan Sapık ve Şirk içinde olmayan bir TARİKAT olduğunu öğrenmiş olurlar...

Subhanallah..

Üst Ana Sayfa Alt