Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Mucahidler ve Mazlumlar İçin Gece Namazına Dâvet

J Çevrimdışı

jacklod

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun kardeşim Rabbimiz ayaklarımızı dinde sabit kıl...Rabbimiz bize salahiyyet ve kurtuluş yolu göster..

C Çevrimdışı

congeri

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ADIM ÖMER
Şükür müslümanım elhamdülillah,
Adım ise ömer
İslamiyet uğruna canım yok
Ölüm bizim için şeref(şehitlik uğruna)
Bin canım olsa feda
Hak hukuk şeriat uğruna
Vatan bayrak din uğruna
* * *
Şükür Müslümanım elhamdülillah,
Adım ise halef
Din üğruna şehitliğe halef
Kur,an uğruna
Rehberi azam uğruna
O nun (a.s.v.) sünneti seniyyesi yoluna,
İlayi kelimetullah hesabına.
* * *

Ömer Çetinkaya Congeri

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ÜMMETİN İÇİNDEKİ PİSLİKLER (MÜNAFIKLAR)HELAK OLANA KADAR ALLAH CELLE CELALUHU RIZASI İÇİN DEVAM EDELİM ARKADAŞLAR GECE NAMAZLARINA DUALARINA TEK BİR YARDIMCIMIZ VAR ODA ALLAH CELLE CELALUHU....

I Çevrimdışı

insirah_a

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ESSELAMU ALEYKUM İHVANIM AFGANİSTANDA ŞEHİD OLAN SEYFUL İSLAM TURKİ ADLI BİR ŞEHİDİMİZ VAR 2008-2009 TARİHLERİ ARASINDA ŞEHİD OLDU AMA ŞEHADET VİDEOSUNA BİR TÜRLÜ ULAŞAMADIM SİZİN BULMANIZ MÜMKÜNMÜ SİZİN HAZIRLADIGINIZ BİR VİDEODA FOTOSU VARDI https://www.facebook.com/hubeybhani...=106723002741725&oid=186527274716517&comments BURDANDA VİDEODA BAKA BİLİRSİNİZ ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ESSELAMU ALEYKUM İHVANIM AFGANİSTANDA ŞEHİD OLAN SEYFUL İSLAM TURKİ ADLI BİR ŞEHİDİMİZ VAR 2008-2009 TARİHLERİ ARASINDA ŞEHİD OLDU AMA ŞEHADET VİDEOSUNA BİR TÜRLÜ ULAŞAMADIM SİZİN BULMANIZ MÜMKÜNMÜ SİZİN HAZIRLADIGINIZ BİR VİDEODA FOTOSU VARDI https://www.facebook.com/hubeybhani...=106723002741725&oid=186527274716517&comments BURDANDA VİDEODA BAKA BİLİRSİNİZ ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN

Aleykumselam ahi ben biraz gezindim ama bulamadım şuana kadar izlediğim videolardada ona ait görüntüler görmedim aklımda bulunsun rastlarsam inşaALLAH paylaşırım.Hakkını helal yardımcı olamadığım için..

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi

ahi bişeyler buldum ama bi bak istersen

https://www.islam-tr.org/afganistan...ilari-isgalcilere-agir-darbeyi-indiriyor.html

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ALLAH AZZE VE CELLE ONUN RIZASI İÇİN MÜCADELE EDENLERE CENNETLERİNİ NASİP EYLESİN BİZLERİDE KENDİ YOLUNDA SABİT GİDENLERDEN EYLESİN. DUALARIMIZ GİBİ HAREKETLERİMİZDE O GÜZEL İNSANLARINKİ GİBİ OLSUN...

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
NAMAZLARA DUALARA DEVAM KARDEŞLER ELBETKİ ZAFER ALLAH CELLE CELALUHUNUN İZNİ İLE MÜMİNLERİNDİR...

ysbf Çevrimdışı

ysbf

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim mucahid kardeşlerimizi koru
Rabbim mucahid kardeşlerimizin atışlarını isabetli kıl
Rabbim mucahid kardeşlerimize sebat ver
Rabbim mucahid kardeşlerimizin geride kalan ailelerine sabr ver
Rabbim mucahid kardeşlerimize zaferler nasip eyle
Rabbim mucahid kardeşlerimize vaad ettiğin cenneti ver
Rabbim mucahid kardeşlerimizi fitne ve fesattan uzak tut
Rabbim mucahid kardeşlerimizi sev
Rabbim mucahid kardeşlerimize merhamet et
Rabbim mucahid kardeşlerimizin işlerini kolaylaştır

S Çevrimdışı

SaYFuLLaH

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim mucahid kardeşlerimizi koru
Rabbim mucahid kardeşlerimizin atışlarını isabetli kıl
Rabbim mucahid kardeşlerimize sebat ver
Rabbim mucahid kardeşlerimizin geride kalan ailelerine sabr ver
Rabbim mucahid kardeşlerimize zaferler nasip eyle
Rabbim mucahid kardeşlerimize vaad ettiğin cenneti ver
Rabbim mucahid kardeşlerimizi fitne ve fesattan uzak tut
Rabbim mucahid kardeşlerimizi sev
Rabbim mucahid kardeşlerimize merhamet et
Rabbim mucahid kardeşlerimizin işlerini kolaylaştır

Amiiin...

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
esselamu aleykum kardeşlerim

hem konuyu tekrar hatırlatmak hemde günahlarımıza tevbe için tekrar Rabbımıza yönelmek adına ....

Rabbım bizleri affetsin , günahlarımızı bağışlasın merhametiyle bize muamele etsin yoksa bu amellerimizle Cennet çok uzaklarda .... : (

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
İSLAMİ DEĞERLERİN PARAMPARÇA OLDUĞU YADA OLMAYA YÜZ TUTTUĞU YAŞADIĞIMIZ ŞU ZAMAN DİLİMİNDE ..TEFEKKÜR EDEBİLİP ASLINDA PIRIL PIRIL BİR İSLAMİ YAŞAM BİÇİMİNE GEÇEBİLMEK GERÇEKTEN ÇOK KOLAY ÖYLE DEĞİLMİ BÜTÜN OLUMSUZLUKLAR GÖZLERİMİZİN ÖNÜNDE OLUYOR KİMSENİN ŞU BÖYLE OLMUŞMUŞ ŞÖYLE OLMUŞMUŞ DİYE GEÇMİŞTEN BİRİLERİNİN SÖYLEMLERİNE GEREK KALMADAN HEMEN HEMEN HERŞEY CANLI CANLI GÖZLERİMİZİN ÖNÜNDE OLUYOR VE BİZLER ÖLÜMÜN ENSEMİZDEKİ SOĞUK VE ÜRKÜTÜCÜ GERÇEĞİNİ BİR TARAFA BIRAKIP YAŞAMDAKİ HEDEFLERİMİZE HIRSLA ASILIYORUZ..BİR TANE DAHA BİR KERE DAHA VS.VS. OYSAKİ O ÖLÜMÜN GERÇEK DİRİLİŞİMİZE BİR KAPI OLDUĞUNU ANLAYABİLSEK ÖYLEMİ OLURDU ASLA OLMAZDI OLAMAZDI NELER YAPILIRDI NELER YEMEĞİ OBURCA GÖTÜRÜRKEN AÇ OLANLARI ,ÜSTÜMÜZE CİCİ ELBİSELERİ KAT KAT ALIRKEN ÜSTÜNDE GİYECEK OLMAYANLARI,DÜĞÜNLERDE TEPİNİRKEN KAFİRLERE KARŞI ASLANLAR GİBİ MÜCADELE EDEN MÜCAHİDLERİ HATIRLAYIP ONA GÖRE DAVRANIRDIK DEĞİLMİ AMA NE YAZIKKİ NEFSİMİZİN İSTEKLERİNE BOĞUN EĞİP BİR TÜRLÜ YAPAMAYIP SADECE SEYREDİYORUZ.AYNI TV LERDEKİ ŞAÇMALIKLARI SERETTİĞİMİZ GİBİ

NE KADAR AĞLASAK AZ MALESEF ÖLÜMÜN VAR OLDUĞUNU HATIRLAYIP BU MÜBAREK CUMA GÜNÜNÜ NAMAZLARLA KARŞILAYIP BÜTÜN OLUMSUZLUKLAR İÇİN DUA EDELİM VE ALLAH CELLE CELALUHU BİZLERE BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİ ELLERİMİZLE DEĞİŞTİRMEYİ NASİP ETSİN VE BU UĞURDA ÇARPIŞAN,YAŞAYANLARA BÜYÜK ZAFERLER NASİP ETSİN..................

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ALLAH azze ve celle bu kış şartlarında onun yolunda şavaşabilen kullarına zaferler nasip eylesin bizleride onlara duacı ve yardımcı eylesin....

M Çevrimdışı

Mervan Hadid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum kardeşler, bildiğiniz üzere Suriye'de şuan durumlar çok vahim. Bizlerin yapabileceği şeyler elimizden geldiğinice bu konuda bir duyarlılık oluşturmak ve sürekli dua etmektir. Peygamber a.s'ında buyurduğu gibi Dua müminin silahıdır. Lütfen Suriyeli kardeşlerimiz için dualarımızı esirgemeyelim.
Peygamber a.s 70 sahabesi şehid edildiğinde 1 ay boyunca her namazdan sonra kunut yaparak beddua etmiştir.
Bu gece ve her namazdan sonra Suriye için kunut yapıyoruz.

50236_309261375793175_1058129652_n.jpg

Bu Gece ve Her Namazdan Sonra SUR?YE ?çin Kunut Yap?yoruz | Facebook

Özgür Suriye | ???????? ???????? |Free Syria | Facebook

Kunut'da Suriye ve dünyadaki tüm mazlum kardeşlerimizi, ülkelerin isimlerini zikredelim..

Ş Çevrimdışı

şehide kıyam jihadi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
dualarımızı ALLAH'a en yakın olduğumuz yerde, secdede yapalım... Mücahitlere zafer, esirlere sabır ve dayanma gücü, mustazaflara dertlerinde ferahlık ve güç, hastalara şifa, yetimlerin kalplerine ruhlarına bedenlerine şifa ve inşirah, ve ALLAH'ın düşmanlarından intikam için, ALLAH'ın isimlerini anarak secdede dua edelim, Ya Erhamerrahimin, Ya Şafi, Ya Kerim, Ya Muntakim, Ya Kahhar......

Üst Ana Sayfa Alt