Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Musallat Yaşadığımı Veya Sihirlendiğimi Anlamanın Kestirme Yolu Nedir

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
Musallat yaşadığımı veya Sihirlendiğimi anlamanın kestirme yolu nedir ?

En kısa yoldan anlamak için sessiz bir yerde oturun kulaklığı takın ve verdiğimiz linki açıp 45 dk boyunca kendinizi okunan kurana bırakın.. 45 dk sonra üzerinizde tüm belirtiler ; baş dönmesi , kasılma, titreme , uyuşma, dikenlenme, sıcaklık basması, terleme, kendini kaybetme, bağırma, ağlama, istem dışı hareketler, mide bulantısı , mide yanması, esneme, kas atmaları ve buna benzer hareketler sizinde cin musallatına maruz kaldığınızı veya birisinin size muska(sihir) yaptığını veya nazara hased'e uğradığınızı göstermektedir.. Tabiki çözüm yolun Kur'an tedavisi(Rukye)'dir !

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum

Ben sadece denemek icin dinledim. Bir sorun olmadi hamdolsun.Ama supheleri olanlara yolladim.

Merak ettigim; bu video kesin bir kanit mi?

• Dua et
Tepkiler: M.S
Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleykum ve rahmetullah
bu ayetler hangileridir? şimdi internet sıkıntılı da bu video yerine tek tek programdan açıp dinlemek lazım.

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam Arapcam olmadigi icin bilemiyorum. Ama ilk Ayetel Kursi ile basliyor..Bir de bazi ayetler ustuste surekli. Oyuzden oyle yapamazsin sanirim. Degisik surelerden alinti var sanirim tek bir sure yoktu. Icinde ates gecen ayetler var sanirim

ez-Zehebî Çevrimdışı

ez-Zehebî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleykum ve rahmetullah
bu ayetler hangileridir? şimdi internet sıkıntılı da bu video yerine tek tek programdan açıp dinlemek lazım.
45 dklık videoda çokça ayetler vardır. Musa (as) ile Sihirbazların kıssası vardır. İnsanları ve Cinleri yalnız bana ibadet etsinler diye yarattım ayeti vardır. Süleyman (as)’ın mülkü hakkındaki ayet (Harut ve Marut) vardır. Pek sayılabilecek gibi durmuyor. Dinlemeden olmaz. Ama Rukye tedavisinde okunan ayetlerle çok fazla farkı yoktur.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
45 dklık videoda çokça ayetler vardır. Musa (as) ile Sihirbazların kıssası vardır. İnsanları ve Cinleri yalnız bana ibadet etsinler diye yarattım ayeti vardır. Süleyman (as)’ın mülkü hakkındaki ayet (Harut ve Marut) vardır. Pek sayılabilecek gibi durmuyor. Dinlemeden olmaz. Ama Rukye tedavisinde okunan ayetlerle çok fazla farkı yoktur.
o zaman bu videoyu dinlediğimizde huzursuz oluyorsak üst üste sürekli dinlersek rukye yapılmış gibi olur mu?

ez-Zehebî Çevrimdışı

ez-Zehebî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
o zaman bu videoyu dinlediğimizde huzursuz oluyorsak üst üste sürekli dinlersek rukye yapılmış gibi olur mu?
Ayetleri okumaya ek olarak rukyeci hoca ifrite veya cine lanet edip çıkmasını söylüyor. En iyisi görüşerek rukye yapmak.

M.S Çevrimdışı

M.S

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum, iş yerinde bilgisayarın başında öylesine dinleyeyim dedim (gürültülü bir yer değil). Sol kolumda(omzuma kadar) kasılma başladı ilk dakikalarda psikolojiktir dedim ama 8. dk ya kadar devam edince kasılma, durdurmak istedim ve durdurduktan sonra kasılma geçmeye başladı. yorumlayabilecek var mı ?

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam. Konuyu hortlatmam hayirli oldu sanirim.

Evde, ailenin yaninda bir daha mi denesen acaba? Ortamdan dolayi dedim.

• Dua et
M.S Çevrimdışı

M.S

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam. Konuyu hortlatmam hayirli oldu sanirim.

Evde, ailenin yaninda bir daha mi denesen acaba? Ortamdan dolayi dedim.

Akşam odamda denerim rahat ve sessiz bi kafayla o zaman netleşir ama bana halen psikolojik gibi geliyor.

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Psikolojik olabilir acikcasi. Ben de bi ara kalbimin carpintisini hisseder gibi oldum.Sonra kendime yok yaa psikolojiktir diye boyle guler gibi telkin verdim icimden.Gecti bi kac dakika surmedi.Oyuzden yazmamistim bile buraya

• Dua et
Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu tarz seyler ciddiyet isteyen seylerdir kardesler.oyle 10 dakikada 20 dakikada birsey olmaz.

Okuyanlarin en azi 1 saat surer bu da onu eger varsa rahatsiz ettigi icin kendini belli eder.

Bu ara youtube falan moda oldu sanirim o duruma gelmeniz icin ciddi bunalim geciriyor olmaniz lazim.

Bu arada surekli quran ile mesgul olan kimseye (anlayarak okuyan icin gecerli ) seytan vs. Zarar veremez..

ez-Zehebî Çevrimdışı

ez-Zehebî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu tarz seyler ciddiyet isteyen seylerdir kardesler.oyle 10 dakikada 20 dakikada birsey olmaz.

Okuyanlarin en azi 1 saat surer bu da onu eger varsa rahatsiz ettigi icin kendini belli eder.

Bu ara youtube falan moda oldu sanirim o duruma gelmeniz icin ciddi bunalim geciriyor olmaniz lazim.

Bu arada surekli quran ile mesgul olan kimseye (anlayarak okuyan icin gecerli ) seytan vs. Zarar veremez..
Rukye okuyanların en azı bir saat sürer diyorsun kardeşim de kendimden biliyorum çok geçmeden bir etkisi oluyor. Şu videoyu dinlediğimde de aynı şeyler oldu. Bu videoyu dinleyip bir etkisi olmayan kişide cin, ifrit olacağını sanmıyorum.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaslar bu tür konularda lütfen tercübe ve bilgi sahibi olmayan kardesler en kücük yanit vermeyi bile yapmazlarsa iyi olur insaAllah. Zira konu hassasdir. Aslinda bu konu ne kadar sihhatli o da tartismaya acik zira tek basina olsun yaninda biri olsun bu rukye ayetleri dinlenilmesi faydasindan cok zararda getirebilir. Kimse garanti edemezki bu ayetler okundugunda sorunlu kisi kendisine hakim olamayip türlü durumlara girip tekse de yaninda biri de varsa tercübe sahibi degilse travma yasayabilirler. Yarim hoca dinden yarim doktor candan eder misali rukyeyide ehil ve emin (kuran ve sünnette isaret edilen kimseler) kimselere yaptirmak gerek basma kalip bilgilerle icerideki hastaligi deprestirip daha da sorunlu hale gelmemek icten bile degil.

Söylediklerim tavsiye niteligindedir uyulmasi icin bilhassa önerilmez.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rukye okuyanların en azı bir saat sürer diyorsun kardeşim de kendimden biliyorum çok geçmeden bir etkisi oluyor. Şu videoyu dinlediğimde de aynı şeyler oldu. Bu videoyu dinleyip bir etkisi olmayan kişide cin, ifrit olacağını sanmıyorum.
Ben yaptirdim kardesim.oradan biliyorum.

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaslar. Ben bu cinci hoca vs olaylarindan hep korkmusumdur.Malum bu isi para icin yapan adamdan ne derece fayda beklenebilir..

Yahut bu isin icinde olan biri, insana baska amacla buyu de yapabilir..

Buyuzden gercek rukyeciler var midir acaba? Allah rizasi guden..

Bir arkadasimin 3 harfli gecmisi var ve suanda da surekli dusuk yaptigi icin, endisemiz var acaba tam gitmediler mi diye.. Ayetleri yolladim ama cesaret edip deneyemedi.

Bu isi Allah rizasi icin yapan ve guvenilir birileri yok mu?

ez-Zehebî Çevrimdışı

ez-Zehebî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaslar. Ben bu cinci hoca vs olaylarindan hep korkmusumdur.Malum bu isi para icin yapan adamdan ne derece fayda beklenebilir..

Yahut bu isin icinde olan biri, insana baska amacla buyu de yapabilir..

Buyuzden gercek rukyeciler var midir acaba? Allah rizasi guden..

Bir arkadasimin 3 harfli gecmisi var ve suanda da surekli dusuk yaptigi icin, endisemiz var acaba tam gitmediler mi diye.. Ayetleri yolladim ama cesaret edip deneyemedi.

Bu isi Allah rizasi icin yapan ve guvenilir birileri yok mu?
Bir rukyecinin, rukye karşılığında ücret alması caizdir. YouTube’da videoları olan rukyeci bir abi var. Linki aşağıda.

Üst Ana Sayfa Alt