Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

müslüman diyen birisinin zaruri bilmesi gereken konular cd 'si

A Çevrimdışı

abdullahu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum arkadaşlar
bilmiyorum daha önce girdiniz mi ama paylaşmak istedim
www.ayetler.com adında bir site var ve müslümanlığı anlatan çok önemli yazılar var içinde ve
bir mail atana da ücretsiz şekilde hazırladıkları cdleri gönderiyolrlar gerçekten hak olan islamı en güzel şekilde
Kuran ve Sünnete dayanarak anlatıyorlar
İnşallah
Eğer Ben müslümanım Diyorsanız Lütfen bu adresten cd isteyin ben istedim verdiler
(Not:Kargoyla gönderiyorlar sadece kargo ücretini siz ödüyorsunuz )

D Çevrimdışı

DeLiRDiMBiLe

Üye
İslam-TR Üyesi
Allah Razı OLsun Kardeşim :: tavsiyen İçin :: Ayetler.Com Allah Onlardan razı Olsun Çok çalışmaktadırlar Alalh ecirlerini Versin inşAllah ::

H Çevrimdışı

HİJAB

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ebu KATADE ' Alıntı:
Allah Razı OLsun Kardeşim :: tavsiyen İçin :: Ayetler.Com Allah Onlardan razı Olsun Çok çalışmaktadırlar Alalh ecirlerini Versin inşAllah ::

EVET BENDE İNDİRDİM HAMD OLSUN BU FIRSATI VERENE..ALLAH www.ayetler.com ÇALIŞANLARINDAN RAZI OLSUN...

K Çevrimdışı

kadirtuna

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
abdullahu ' Alıntı:
selamun aleykum arkadaşlar
bilmiyorum daha önce girdiniz mi ama paylaşmak istedim
www.ayetler.com adında bir site var ve müslümanlığı anlatan çok önemli yazılar var içinde ve
bir mail atana da ücretsiz şekilde hazırladıkları cdleri gönderiyolrlar gerçekten hak olan islamı en güzel şekilde
Kuran ve Sünnete dayanarak anlatıyorlar
İnşALLAH
Eğer Ben müslümanım Diyorsanız Lütfen bu adresten cd isteyin ben istedim verdiler
(Not:Kargoyla gönderiyorlar sadece kargo ücretini siz ödüyorsunuz )

iide kardeşim müslüman olmayanlkar girmesinmi o siteye? bence çok yanlış bir biçimde çagrı yapıytoprsun. belliki siteyi tanıtmak amacıyla yazıyorsun. Allah razı olsun belki hayrımız için sölüorsun ama lütfwen biraz daha dikkatli olalım. eger kafiriz diytorsanız gelmeiyn anlşamına gelecek söz bizlerden gelmemeli.

Üst Ana Sayfa Alt