Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Müslüman Olup Yorulmayacağını Mı Zannediyorsun.!

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İslami davet çalışmalarıyla tanınan Şeyh Muslih el Ulyani "İstirahat Ne Zaman?" başlıklı bir sohbet yayınladı. Başarılı çalışmalarla bilinen Muatter Yağmurcu tarafından Türkçe alt yazılı şekilde hazırlanan videoyu siz değerli takipçilerimize sunuyoruz.

kaynak : Islah haber
Tercuman Muatter yağmurcu.

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
(inlenme cennete ilk adımı atınca:) )
güzel sohbet Allah razı olsun . Bende ilk islamla tanışınca artık dedim zorluk yok :) ama nerdeeee esas işimiz şimdi başlıyor .
Hani derler ya huzur islamda yok öyle birşey kalp dışında

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Dinlenme cennete ilk adım atınca olacaktı harf eksik kalmış

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gozum acılana kadar yanı rabbım hıdayet nasıb edene kadar bende dünyada dınlenme taraftarıydım lakın Rabbım nasıb ettıde cennet ebedı dünya fanı dıye kalbıme dusurdu.
Neredeydık be akhım bız hıc mı ogut almadık dıyorum kendım kendıme bız unutuyoruz rabbım bızı unutmuyor Elhamdulıllahi rabbil alemin.
Bu yüzden içinde iyilik olanlara karsı ayrı bır bakış acım var cunku bende oyleydım rabbım nasıp ettı sımdı elhamdulıllah sukuru ve sadakatı ogrenıyoruz.
Allah c.c. herkeze hıdayet nasıp eylesın ınsaallah.

Üst Ana Sayfa Alt