Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Müslümana Dua, Kafirlere Beddua !

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi

اَلَّلهُمَّ أَعِزَّ الإسْلَامَ وَالمُسْلِمِينَ وَاجْمَعْ كَلِمَتَهُمْ وَوَحِّدْ صُفُوفَهُمْ ، وَاهْدِهِمْ سُبُلَ السَّلاَمِ ، وَأَخْرِجْهُمْ مِنَ الظُّلُمَاتِ إِلىَ النُّورِ . اَلَّلهُمَّ انْصُرِ المُسْلِمِينَ المُسْتَضْعِفِينَ فِي سُورِيَا وَالْيَمَنِ وَفِي كُلِّ بِلَادِ المُسْلِمِينَ وَثَبِّتْ أَقْدَامَهُمْ وَارْبُطْ عَلَى قُلُوبِهِمْ وَانْصُرْهُمْ عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِينَ .
اَلّلهُمَّ أَذِلَّ الشِّرْكَ وَالْمُشْرِكِينَ وَدَمِّرْ أَعْدَاءَ الدِّينِ . اَلَّلهُمَّ اخْذِلْ حُكَّامَ الظُّلْمِ وَأَعْوَانَهُمْ وَأَتْبَاعَهُمْ ،اَلَّلهُمَّ أَنْزِلِ الرُّعْبَ فِي قُلُوبِهِمْ وَشَتِّتْ شَمْلَهُمْ وَفَرِّقْ جَمْعَهُم إِنَّكَ أَنْتَ الْقَوِيُّ الْعَزِيزُ. اَلَّلهُمَّ مَكِّنْ لِعِبَادِكَ الصَّالِحِينَ فِي الْأَرْضِ ، وَعَجِّلْ لَنَا بِوَعْدِكَ وَنَصْرِكَ بِإِقَامَةِ دَوْلَةِ الْخِلَافَةِ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ ، بِرَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ. اَلَّلهُمَّ إِنِّي نَسْأَلُكَ الشَّهَادَةَ وَمَا قُرْبَ إِلَيْهَا مِنْ قَوْلٍ وَعَمَلٍ.
يَامَنْ عَلىَ كُلِّ شَيْءٍ قَدِير. اَلَّلهُمَّ نَسْأَلُكَ بِاسْمَاءِكَ الْحُسْنَى وَصِفَاتِكَ العُلَى اَلَّلهُمَّ ياجَبَّارُ اَلَّلهُمَّ يَامُنْتَقِمُ،
اَلَّلهُمَّ عَلَيْكَ بِالنُّصَيْرِيِّ الْبَعْثِي بَشَّار وَأَعْوَانَهُ فَإِنَّهُمْ لَايُعْجِزُونَكَ. اَلَّلهُمَّ انْصُرْ اِخْوَانَنَا فِي سُورِيَا يَارَبَّ الْعَالَمِينَ


“Allahumme e’ızzel-islame ve’l muslimîne vecma’ kelimetehum ve vahhid sufufehum,vahdihim subulesselâmi, ve ahrichum minez-zulumâti ila’n-nuri. Allahum-mensuri’l-muslimîne’l mustad’ıfîne fi suriya ve’l yemeni ve fi kûlli bilâdi’l-muslimîne ve sebbit ekdâmehum verbut. Alâ kulûbihim vensurhum ala’l kavmi’l-kafirîne Allahumme ezille’ş-şirke ve’l-muşrikîne ve demmir a’dâed-dîni. Allahummehzil hukkâme’z-zulmi ve a’vanehum ve etbâahum, Allahumme enzili’r-ru’ba fî kulubihim ve şettit şemlehum ve ferrik cem’ahum inneke ente’l-kaviyyu’l-aziz. Allahumme mekkin li’ibâdike’s-salihîne fi’l-ardi, ve accil lena biva’dike ve nasrike bi ikameti devleti’l-hılâfeti alâ minhâci’n-nubevveti, birahmetike yâ erhamerrahimîn. Allahumme innî nes’eluke’ş-şehâdete vemâ kurbe ileyhâ min kavlin ve amelin. Yâ men alâ kulli şey’in kadîr. Allahumme nes’eluke bismâike’l-husnâ vesıfâtike’l-ulâ Allahumme Yâ Cebbâru, Allahumme Yâ Muntakim. Allahumme aleyke bi’n-nusayriyyi’l ba’sî beşşar ve a’vanehu feinnehum lâyu’cizûneke. Allahummensur ihvânenâ fi suriya yâ rabbi’l-âlemîn. ”
Allah’ım! İslam’ı ve Müslümanları güçlendir! Onları bir araya getir, saflarını birleştir, onları esenlik yollarına ilet ve karanlıklardan aydınlığa çıkar.
Allah’ım! Suriye’de, Yemen’de ve Müslümanların yaşadığı bütün beldelerde zayıf ve zulme uğrayan Müslümanlara yardım et! Ayaklarını sabit kıl, kalplerine kuvvet ver ve kâfir kavme karşı onlara yardım et! Allah’ım! Şirki ve müşrikleri rezil et, İslam düşmanlarını bozguna uğrat!
Allah’ım! Zulmün önderlerini ve onların yardımcılarını ve takipçilerini yardımsız bırak,Allah’ım kalplerine korku sal, topluluklarını dağıt ve birliklerini parça parça et! Şüphe yok ki sen mağlub edilmesi imkânsız olan ve pek kuvvetli olansın.
Allah’ım! Salih kullarına yeryüzünde güç ve iktidar ver. Bize peygamberimizin sünneti üzere bir hilafet devleti kurmak için sözünü ve yardımını çabuklaştır. Rahmetinle ey Merhametlilerin en Merhametlisi! Allah’ım! senden şehadet, söz ve amel olarak ona yakın olan bir akıbet istiyoruz. Ey dilediğinden intikam alan Allah’ım!
Ey dilediğini zorla yaptıran Allah’ım!
Ey her şeye Kadir olan Allah’ım!
Allah’ım en güzel isimlerin ve en yüce sıfatlarınla istiyoruz;
Allah’ım! Baaslı Nusayri Beşşar Esed’i ve avanesini sana havale ediyoruz, onlar seni aciz bırakamazlar.
Ey Âlemlerin Rabbi! Suriye’deki kardeşlerimize yardım et!

amin​
 
Üst Ana Sayfa Alt