Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Nurettin Yıldız Bakın Nasıl İftira Atıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kadirbillah Çevrimdışı

Kadirbillah

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Benim tavrım ehl-i sünnetin, alimleri karalayanlara karşı takındığı tavırdır. Sizler istediğiniz tavrı göstermekte özgürsünüz. Ben kimseye illa benim gibi tavır göster demedim. Dileyen dilediğini yapsın.

E Çevrimdışı

Ehli Kuran

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ahlakın olsaydı sana cevap verirdim. Boşuna sataşmaya çalışma. Benim Müslüman düşmanlarına karşı tutumum bu. Tıpkı Ahmed ve ashabı gibi.

Ahmed kim? Yeni bir peygamber falan mı? Ben son peygamber Muhammed diye biliyorum.

Kadirbillah Çevrimdışı

Kadirbillah

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ahmed kim? Yeni bir peygamber falan mı? Ben son peygamber Muhammed diye biliyorum.

O sünnetin bayraktarı, Müslümanların şeyhi, Mücahidlerin imamı ve Muhaddislerin emiridir. Künyesi Ebu Abdullah, İsmi Ahmed bin Hanbel'dir.
Senin gibi, Kur'an ehli olduklarını iddia edipte, Kur'an'a ve sünnete düşmanlık edenlerin ismini ve kitaplarını gördüklerinde kaçacak delik aradıkları kimsedir.
Öyle ki o Kur'an ehli olduklarını iddia eden Mutezile'yi fetrete sokmuştur. O zamandan beri hala kendilerine gelemediler. İşte bu şanlı kimsenin adıdır Ahmed. Rasulu Ahmed'in (S.a.v.) yolundan giden, onun getirdiklerini müdafaa eden Ahmed.

Ebukutub Çevrimdışı

Ebukutub

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@KadirBillah Benmi ahlaksizim yoksa ümmetin değerli alimlerinden olan bak alim diyorum yani insan hata edebilir varlığı hata etti diye karalayan senmi ahlaksizsın ?
Çok düşük çenelisin.Burda kardeşler sana açıklamaya çalışıyor ama anlamak istemiyorsun. Neyin kavgasini veriyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt