Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Okullarda Boş Ders Adı Demokrasi İçeriginde Ne var Bakın ?

B Çevrimdışı

BaiTullaH

Üye
İslam-TR Üyesi
Okullarda Boş Ders Adı Demokrasi İçeriginde Ne var Bakın ?

Arkadaşlar ben lise 2 gidiyom Sosyal bölümünde demokrasi var içeri saçma saçma konular

Yok Özgürlük tanrısı ..Halbuki Tek Tanrı ALLAH dır..

Ana yasanın 60 maddesi vb... Maddeler var ..

En büyük Yasa Kuranın Yasasıdır..

Yani dedigim bu demokrasi Boş ders :)

Keşke Kurandan Ayetler yer alaydı ama oda yok ...

Meb kınıyom :x2:

Ozdemir_gerekzgrlk5cn2.JPG

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ALLAH seni sevsin, uyaniksin elhamdulillah uyanik kal ve kardesini uyandir...

B Çevrimdışı

BaiTullaH

Üye
İslam-TR Üyesi
Ozdemir_gerekzgrlk5cn2.JPG

Biraz mantık olsa insan nasıl özgürlük tanrıcası olsun:(

kuranın türkçesini okudum hatim ettim türkçeyi :) kuranda ALLAH onların inandıklarında mühezendir.

bide ALLAHA heykeli eş koşuyorlar yazık vallaha..

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aferim kardesim,
insaAllah bilgilerini arrttir ve insanlari uyarmayi gaye edin.

benim birde sorum var. lisedede okul baslamadan önce heykelin basinda saygi(!) durusu yapiliyormu?

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
tabii günahtir.... tasin önünde durusa yillardir bi anlam verememistim zaten. yanliz hala yapiliyormu merak etmistim....

Kiyam´imiz yanlizca Alemlerin Rabbi olan ALLAHadir

selametle

I Çevrimdışı

idris53

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
mıllı egıtım kafir duzenını desteklıyor polısta askerıyede tagutu tutuyor bır 7 yasında kızım var kafır duzenı ıle buyuyecek bır sey eylem yapmak ıstesen guc yok Allah buyuktur ne polıstan ne askerıyeden korkum var bız muslumanız zaten benı mavi plakalı bır jıp ezmeye calıstı Allah ın yardımıyla 1 salıse bıle degıl belkıda hızlı hareketle ezemedı benı bu serefsızlerın yaptıgına uzuluyorum tabı kafirleri ve icimizdekı fitnecileri
kızdıracak bazı yazılar yazdım internete ondan dolayı ezmeye calıstılar kaza susu beni polıs istıbaratı işini ıyı papıyor sanıyor kendını tagut duzenın yıkılamayacagını sanıyor 80 lık dede yı su borcundan dolayı ıcerı attılar ıste turkıye bu turk polısı bu turk hakımı bu bır suyu bıle halkımıza fazla gorduler Allah tezden canlarını alsın 80 senlık dedeyı mapusa atanlar amin deyin belkı sızın duganız tutar intikam alanların en buyugugunu alan Allah dır buyuklugunu goster Allah ım bu zalımlere

Üst Ana Sayfa Alt