Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Makale Ol Dedi, Oluverdi.

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm.

Aylar önce konu açıp buradaki bir çok kişiyle fikir alışverişi yapmış, bir çoğununda duasını almıştım.

Hayatım çok olumsuz bir yönde ilerlerken, yani en dipteyken içimdeki karamsarlığı ve umutsuzluğu boğazlayıp bir süre hamd ve şükür ederek Allah'a teslimiyetimi kuvvetlendirdim ve rüzgardan ağaç oyuğuna sığınan çalıkuşu gibi onun merhametine sığındım.

Şimdi Allah bana bir çok kapı açtı, bazı sağlık sorunlarımdan kurtuldum ve nasip olursa 1 aya mümin bir hanımefendiyle yuva kurmak üzereyim.

Bu virajı dönmemde benim saçma sorularıma bile katlanıp cevap veren, bu sitenin değerli insanlarının payı var.

Allah bu platformu kuranlardan, devam ettirenlerden ve katkı sağlayanlardan razı olsun.

İçerisi müminlerle dolu dikili bir cami kadar değerli bir yer burası.

Hayırlı günler.

Berkant Dinçkaya Çevrimdışı

Berkant Dinçkaya

Sanatlı bir eser, sanatkârı icab eder.
İslam-TR Üyesi
Müslüman müslümanın kardeşidir. Birbirimize yardım etmeyeceğiz de kime edeceğiz ?
Bir tane video hazırlamıştım "Ol dedi Oluverdi" deyince aklıma geldi. Durun Paylaşayım :)

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam kardeşim senin adına çok sevindim elhamdulillah

Üst Ana Sayfa Alt