Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Özür Dileriz

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
SelamünAleyküm

Forumda 4-5 Aydır yazıyorum.Foruma girme amacım Suriye Kıyamının Hayırlsı ile sonuçlanması içindir.Paylaşımlarım genel olarak bu konu ile ilgiliydi.

Ancak Müslümanın Gerek Dünyada devam etmekte olan olaylara dair; gerekse de en basit bir meseleye dair fikir sahibi olması gerektiğini düşünüyorum.Bu na binaen faklı konularda yorumlarda yaptım.Bir de ek olarak insan olmam hasebiyle o anki ruh halime binaen de yorumlarda bulundum, herkesin yaptığı gibi.

İki Gün önce bir günlük ban aldım.Sebebini şöyle açıklayayım.Daha önceleri bir arkadş Sürekli "melhameyi kübra" başlıklı bi şeyler paylaşıyordu.Ben de nedir bu melhameyi kübra diye googleda biraz aradım.Şeyh nazım Kıbrısi ye dair face hesabı çıktı.Ve ek olarak 3. dünya savaşının başlaıdğını ve Nazım Kıbrisini Mehdiliğini ilan ediyorlardı faceden.Yanlış hatılmıyorsam bu arkdaş bir kaç defa geldi ban yedi gitti.

"Fucuraha" nickli arkdaş geldiği zman da o sandım.Paylaşımları Birbirinden tutarsız ve günü birlik paylaşım yapan sonrada foruma hiç girmeyecek şekilde yazıyordu.Her konu altına en son okuduğu haber paylaşıyordu vs...Bu arkadaş Usame Bin Ladinin mehdiliğini ilan ediyor, artı tutarsız bir kaç paylaşım yaptı.Bunun üzerine bir kaç arkdaş "fucuraha" nickli kişiye laf attı, bende o anki psikolojim ile hakaret edcii bir kelime yazdım.Özür dilerim gerek "fucuraha" nickli kişiden gerek beni Rapor eden "Râhil" nickli arkdaşdan ,beni banlayan "islamforeverdan"; ve tüm forumdan özür diliyorum...

Dediğim gibi foruma girme amacım bellidir.Niyetimde bellidir.Yazmamı istemez iseniz hakkınızı helal edin derim bir daha da yazmam

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
fucuraha ve rahil aynı kişiler ya da aynı ekipten olabilir mi?

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum Es Selam... Yaz Akhi yaz... Bu foruma herkes nihayetinde Yeni şeyler, Sahih bilgiler öğrenebilmek için giriyor. Ve Bildiklerini ve düşüncelerini İnsanlara paylaşıyorlar. Başkalarıda okuyup yararlanıyorlar. Ve birbirimizle uzakta olsak kardeşlik havası oluşturuyoruz. Birbirini daha önce hiç görmemiş kardeşleriz biz.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
ve Aleykumselam ve rahmetullah akhim

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ahi kendi adıma ben sizden rahatsız değilim bilakis akideniz bence sahih yanlışlık yapmamak bizim elimizde değil önemli olan şeyi göstermişsiniz bence burada olun

Üst Ana Sayfa Alt