Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Parayla Sevdiklerimize Hatim Indiriyoruz. Cahiller Aranıyor!

H Çevrimdışı

Hatim İndirelim

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Sevgili kardeşlerim aşağıda linkini verdiğim siteden . Hatim isteklerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz ... Saygılar sunarım ...

Eklenen site editlenmiştir. Sebebi : insanların dini duygularını art niyetle kullanıp insanlardan para sömürmek. Site açıkdan para verenlere hatim okunacağını ve gönlünüze göre para verin diyerek şarlatanlıklarını açıkca ifade etmişlerdir.

Not: illede ben para vereceğim, ben islamın para ile herşeyi yaptıracağına inanıyorum diyen olursa özelden istedikleri site linkini vereceğim

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Siz müslüman mısınız? Hmm hatim indiriyorsunuz.. Kuran okuyorsunuz. Normalde kuran okuyanlar müslümandır. Yok yoook sizin gibilere müslüman denmez. Siz müslümansanız biz neyiz? Yada biz müslümansak siz kimsiniz?

Allah'dan hiç korkmaz mısınız.

1- Ölülere sizin milyar kez okuduğunuz kurandan bir harf dahi ulaşmaz.

2- Kuran ölülere değil yaşayanlara inmiştir.

Sitenizi inceledim ölülere kuran okumayla alakalı ayet yazdığınızı sanmıssınız ancak o kadar gaflettesiniz ki ayetlerin hiç bir alakası yok..

Ayrıca sizin gibi şarlatanların yüzünden islam kötü anılmaktadır. Rabbime havele ediyorum sizi. İnsanların içinde bulunun din , islam , peygamber , kuran sevgisini kullanıp onları kötü emellerinize alet ediyorsunuz.

Birde utanmadan paypaldan para gönderin diyorsunuz..

Nerde bu devlet bilmiyorum , ancak gariban müslümanları yakalarlar neden sizin gibi şarlatanlara karışmazlar şaşarım.

ANTİ_BİDAT Çevrimdışı

ANTİ_BİDAT

Üyeliği İptal Edildi
Banned
bunların islamla alakaları yok.. resmen mezarcı olmuş bunlar.. ölüye hatim. ölüye mevlüd. çanakkale şehitlerine 100.000 kelime-i tevhid yolla.. nedir bu komedi ya ? ey ahmaklar ! resulun hayatını nasıl okudunuz siz ? nerde bu bidatları yapmış ? hangi mezarlıkta el açıp fatiha okumuş veya yasin ?? 1 tane delil getirin bana kur'an ve sahih sünnetten !! bulamazsınız tabii.. ama abdulbaki veya mahmud söylerse tamamdır.. nede olsa allah dostlarımış ya (!)

Ç Çevrimdışı

çöl yağmuru

Üye
İslam-TR Üyesi
Siz müslüman mısınız? Hmm hatim indiriyorsunuz.. Kuran okuyorsunuz. Normalde kuran okuyanlar müslümandır. Yok yoook sizin gibilere müslüman denmez. Siz müslümansanız biz neyiz? Yada biz müslümansak siz kimsiniz?

Allah'dan hiç korkmaz mısınız.

1- Ölülere sizin milyar kez okuduğunuz kurandan bir harf dahi ulaşmaz.

2- Kuran ölülere değil yaşayanlara inmiştir.

Sitenizi inceledim ölülere kuran okumayla alakalı ayet yazdığınızı sanmıssınız ancak o kadar gaflettesiniz ki ayetlerin hiç bir alakası yok..

Ayrıca sizin gibi şarlatanların yüzünden islam kötü anılmaktadır. Rabbime havele ediyorum sizi. İnsanların içinde bulunun din , islam , peygamber , kuran sevgisini kullanıp onları kötü emellerinize alet ediyorsunuz.

Birde utanmadan paypaldan para gönderin diyorsunuz..

Nerde bu devlet bilmiyorum , ancak gariban müslümanları yakalarlar neden sizin gibi şarlatanlara karışmazlar şaşarım.

bu ne biçim bi hitap.siz mi karar veriyosunuz kimin müslüman olup olmadığına.öyleyse bana da söylermisiniz efendim bende müslümanmıyım.siz söylemezseniz anlayamayız .siz ALLAH tan kesin bi söz aldınız galiba yoksa müjdelendiniz mi?yoksa daha farklı bi amacınız mı var.insanları islamdan uzaklaştırmak gibi .ne desem boş.....

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
çol yagmuru kardeşim bunca gün ay sürdü sitemizdesiniz ancak hiç bir şekilde ilmi yazıları okumadığınızı anlıyorum. Çok cahilene bir uslupla beni eleştirmissiniz. Sanırım site yöneticilere karşı içinizde bilinmeyen bir kin var.

Benim yazdığım yanıtı anlamaya çalışmamassınız yada anlayacak kapasite malesef sizde yok.

Ben yazımda kimseyi tekfir etmedim. İlmi anlayışınız o kadar daralmışki. Size bir hadis aktarsam o hadisle herkesi tekfir edersiniz. Benim Siz müslümanmısınız lafımdaki kasıtıda anlayacak ilim malesef sizde yok.

Kimin müslüman kimin kafir olduğuna elbette biz karar vermiyoruz. Daha ne okuduğunuzu bilmiyorsunuz.

Şuna artık inandım ki... Sizin gibi cahiller olduğu müddetçe burada parayla hatim satanda çıkar, parayla cennet satanda çıkar.

Allah için az gözünüzü açın. Bizi eleştirmeyi bırakında artık eklenen konulara at gözüyle bakmayın.

Biz burada sizin gibi okumayanların, dinini araştırmayanların sırtından rant elde edenlerle uğraşalım sizde gelip bizi eleştirin. Birşey demiyorum. teşekkür ederim..

sitenin linkini silmiştim. isterseniz size linki verim site sahiplerine para yollayın yedi sülaleninize hatim okusunlar.

Ah bizim bu millet ah...

Ç Çevrimdışı

çöl yağmuru

Üye
İslam-TR Üyesi
ya abi haklısınız parayla hatim doğru değil ama siz insanları çok rencide etmiyormusunuz.ben bu siteyi ve sizi çok seviyorum.allah razı olsun...

Ç Çevrimdışı

çöl yağmuru

Üye
İslam-TR Üyesi
ben gerçekten yanlış anladığımın farkına vardım.kusura bakmayın.siz çok doğru söylüyosunuz.o söylediklerimden dolayı gerçekten çok özür dilerim.bu site benim için çok değerli ama ben 19 yaşındayım ve hayatım boyunca bu konuları gerçekten bilen insanlardan dinlemedim.ancak bu sitelerden öğreniyorum ve ilk kez bu güne kadar doğru bildiğim bazı şeylerin yanlış olduğunu bu siteyle öğrendim.kusura bakmayın...

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ben gerçekten yanlış anladığımın farkına vardım.kusura bakmayın.siz çok doğru söylüyosunuz.o söylediklerimden dolayı gerçekten çok özür dilerim.bu site benim için çok değerli ama ben 19 yaşındayım ve hayatım boyunca bu konuları gerçekten bilen insanlardan dinlemedim.ancak bu sitelerden öğreniyorum ve ilk kez bu güne kadar doğru bildiğim bazı şeylerin yanlış olduğunu bu siteyle öğrendim.kusura bakmayın...

ALLAH (AZZE VE CELLE) razi olsun kardes.

Üst Ana Sayfa Alt