Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

PCR Hakkında Gündemdekiler

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Screenshot_20210626-220507_Instagram.jpg

Kovid taa burnumuzun derinliklerinde, beynimizin kökünde mi yer alıyor; bademcikte, dil üstünde bulunmaz mı?

O çubuklarla bir virüsü taa beyin kökümüze kadar sokup bırakmadıkları ne malum, ki hiç bir şeyi yokken test yaptırıp kovid pozitif çıkıyor, bir müddet sonra kovid oluyorlar. Test yanlış olduğu halde, neden doğru sonuç verdiğini anlamlandıramıyorum...

Bu bir komplo teorisi midir, evet. Ama bu süreçte kimseye güvenmiyorum, güvenmek için sebebim yok.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
PCR testi hakkında öncelikli izlenmesi gerekenler:

Aşı olmayı reddedenler, bir PCR testi kullanılarak aşılanabilir!

Screenshot_20210821-070235_Samsung Internet.jpg

13 Nisan 2021 17:58:44
Johns Hopkins Üniversitesi doğruluyor: Aşı olmayı reddedenler, bir PCR testi kullanılarak aşılanabilir!
Çeviri: Dobra Anne

Araştırmacı gazeteci Jan Walter’in İsviçreli menşeili legitim.ch isimli sitede yayınlanan haberinin tam metni:

Ocak 2019'da DSÖ, artan sayıda aşı karşıtlarının küresel sağlığa yönelik en büyük on tehditten biri olarak tanımladı ve eşi görülmemiş korona aşısı fiyaskosundan bu yana aşılamayı reddedenlerin sayısı tam anlamıyla katlandı. Bu arada, geleneksel tıp kurumlarında da büyük bir direnç oluşuyor. Ancak DSÖ'nün kışkırtıcıları, en az yüzde 70'lik gerçekçi olmayan bir aşı kapsamı konusunda ısrar etmeye devam ediyor.
John O’Sullivan gibi çeşitli uzmanlar ve eski ana akım gazeteciler şimdi büyük PCR testi kampanyasının DSÖ tarafından gizli bir aşılama programı olabileceği konusunda uyarıyorlar. (bkz. Principia Scientific)
O’Sullivan, Johns Hopkins Üniversitesi'nde geliştirilen ve bir PCR testi kullanılarak gizli aşılamalar yapılmasını amaçlayan yeni bir teknolojiye dikkat çekiyor. (bakınız Johns Hopkins Üniversitesi)
Johns Hopkins araştırmacıları, keskin dişlerini konakçının bağırsaklarını oyan asalak bir solucandan esinlenerek, bağırsağın iç yüzeyine bağlanan ve vücuda ilaç veren minik, yıldız şekilli mikro cihazlar geliştirdiler.
"Theragrippers" olarak bilinen bu küçük cihazlar, metalden ve ince, şekil değiştiren bir filmden yapılmıştır. Isıya duyarlı parafin balmumu ile kaplanmıştır ve her biri bir toz noktasından büyük değildir. (bkz. Şekil 1)

Screenshot_20210821-070250_Samsung Internet.jpg

Theragripper üzerindeki parafin kaplama vücut sıcaklığına ulaştığında, cihazlar bağımsız olarak kapanır ve kolonun duvarına kenetlenirler. Kapatma hareketi, küçük, altı uçlu cihazların mukoza zarını kazmasına ve tutuldukları kolona yapışmasına ve ilaç yüklerini yavaş yavaş vücuda salmasına sebep olur. Sonunda Theragripper doku üzerindeki kavramasını kaybeder ve normal gastrointestinal kas fonksiyonu yoluyla bağırsaktan çıkarılır.
Not: Johns Hopkins Üniversitesi'ne göre, Theragrippers aslında pamuklu çubukla uygulanır. (bkz. Şekil 2)

Screenshot_20210821-070301_Samsung Internet.jpg

Johns Hopkins Üniversitesi'ndeki araştırma ekibi, 28 Ekim 2020'de Science Advances'te bir hayvan çalışmasından elde edilen olumlu sonuçları kapak makalesi olarak yayınlayarak yeni teknolojinin kusursuz çalıştığını doğruladı:
Burada, GI parazitten ilham alan aktif mekanokimyasal terapötik tutucular veya terapötiklerin, mukozal dokuya otonom bir şekilde tutunarak canlı hayvanların GI yolunda 24 saat hayatta kalabildiğini bildiriyoruz.
Ayrıca model analjezik ketorolak trometaminin ripper aracılı iletimini kullanarak eliminasyon yarı ömründe altı kat dikkate değer bir artış gözlemliyoruz. Bu sonuçlar, şekil değiştiren ve kendi kendini kilitleyen mikro cihazların uzun süreli ilaç dağıtımının etkililiğini artırdığına dair temel kanıt sağlar.
Şans eseri, PCR testi artık Çin'de anal olarak da yapılıyor çünkü sonuçların güvenilirliği daha iyi ve tabii ki bu uygulama batı ana akım medyasında hemen onaylanıyor. (bkz. Business Insider)

Screenshot_20210821-070316_Samsung Internet.jpg

Not: Hükümetin size rızanız dışında ve rızanız olmadan zehirli maddeler vereceğini hayal edemiyorsanız, geçmişe bakıldığında kabul edilen ve Wikipedia'ya göre modern zamanlara kadar uzanan tüm korkunç insan deneylerini hatırlamalısınız. 2007'de CDC, 1955 ile 1963 arasında 10-30 milyon vatandaşın çocuk felci aşısı yoluyla kanser virüsü SV40 ile enfekte olduğunu bile kabul etti.
Bir video konferansında gayet açık bir şekilde Dr. Judy Mikovits, Robert Kennedy Jr. ve Dr. David Martin, yasal tanıma göre mRNA a..s..isının aslında a..s..i olmadığı söylendi. İddia edilen a..s..inın aslında bir gen tedavisi olduğu gerçeğini gizlemek için kasıtlı bir şekilde ‘a..s..i’ olarak adlandırıldı.
Deneyimli doktor ve epidemiyolog Dr. Wolfgang Wodarg, Rubikon ile sansürlenmiş bir röportajda:
Aslında, bu ‘gelecek vadeden’ aşı, genetik bir manipülasyon olduğu için insanların büyük çoğunluğu için YASAKLANMALIDIR!
Çocuk Sağlığı Savunma Örgütü başkan yardımcısı ve baş danışmanı Mary Holland uyardı:
Yeni aşı teknolojilerinin yeni aşı türlerine zarar vermesi muhtemeldir. Lisanslı bir mRNA aşısı hiç olmadığı için, böyle bir hasarın nelere mal olabileceğini gerçekten bilmiyoruz. Aşılar bu kadar kısa klinik denemelerde çok hızlı geliştirildiğinden, uzun vadeli zarar asla bilinmemektedir.
Özellikle tüyler ürpertici olan şey, çoğunun mRNA aşısının vücutlarında ne yaptığını bile bilmemeleridir. Körü körüne aşılanabilirler, ancak giderek daha fazla bağımsız ve hatta geleneksel tıp uzmanları buna karşı uyarıda bulunuyor. (dünyanın her yerinden doktorların mRNA aşılamasına karşı uyarılarına bakın)
Bu bağlamda, Amerikan şirketi modeRNA Therapeutics'in 2010 yılında bir aşı üreticisi olarak değil, bir GenTech şirketi olarak kurulduğu unutulmamalıdır. (Wikipedia'ya bakın)
Birçok Monsanto skandalı örneği, genetik manipülasyonun türleri korumaya değil, iktidara hizmet ettiğini açıkça ortaya koymaktadır. Gizli gündem, türlerin patentini almak veya sahiplenmek için türlerin genetik olarak değiştirilmesidir.
Eski ABD Dışişleri Bakanı Henry Kissinger bir keresinde: "Tohumları kontrol eden dünyayı yönetir."
Sıradaki ne? Bizi mRNA aşısıyla genetik olarak değiştirdikten sonra vücudumuzun patentini mi alacaklar mı?
19 yılı aşkın deneyime sahip bir iç hastalıkları uzmanı olan Dr. Carrie Madej, COVID-19 aşısının aslında DNA'mızı değiştirirken insanlara patent vermek için bir Truva atı olabileceğini açıklıyor.
Ocak 2020'de İngiliz bilim dergisi Phys.org'da yayınlanan bir makaleye göre, değiştirilmiş RNA'nın DNA'mız üzerinde doğrudan bir etkisi olduğu doğrulandı. Aşağıdaki beyan özellikle endişe vericidir:
Bunun DNA molekülü üzerinde ne gibi etkileri olabileceğini araştırmak için birkaç araştırma grubu birlikte çalışıyor. R-döngü bölgelerinin aktif genler içeren DNA dizileriyle ilişkili olduğunu ve bunun kromozom kırılmalarına ve genetik bilgi kaybına yol açabileceğini zaten biliyoruz.
Ayrıca, Pfizer gibi önde gelen aşı üreticilerinin deneklerini aşılamadan sonra ürememeleri konusunda uyardığı gerçeği de endişe veriyor. (cf. Pfizer, s. 132) Bununla ilaç şirketi, mRNA aşısının insan üremesine olumsuz etkileri olabileceğini ve yine de aşılanacağını doğruladı!
Sonuç: Tarih hakkında biraz bilgi sahibi olan herkes, genetik deneylerin ve insan deneylerinin yeni bir şey olmadığını zaten biliyor. Modern Eugenik 19. yüzyıla dayanırken, devlet ve sosyal müdahalelerin fikirleri, önlemleri, gerekçeleri ve üreme üzerindeki etkileri antik çağlardan beri bilinmektedir.

Bunlar zaten Platon'un “Politeia” sında bulunabilir, ancak bu durum eyalet seçimi ve eğitimle sınırlıdır. İlgili düşünce çizgileri, Thomas More'un sosyal ütopik yazıları “Utopia”, Francis Bacon'un “Nova Atlantis” ve Tommaso Campanella'nın “La città del Sole” yazılarında bulunabilir. Bununla birlikte, sağduyu bu tür müdahalelere içgüdüsel olarak karşı çıktığı için, kuruluş her zaman gerçek niyetlerini yanıltıcı etiketlerle gizlemeye çalışmıştır.
Örneğin Naziler, Eugenik’i kitlelere uygun hale getirmek için "kalıtsal sağlık teorisi" veya "kalıtsal bakım" olarak adlandırdılar ve bugün bizi kurtarmak için aynı hastalık gündemini yeni bir "aşı" ile sözde salgından kurtarmak ile satıyorlar.

Kaynak: Yenisoz

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
14.46 - Onlar gerçekten tuzaklarını kurmuşlardı. Tuzakları yüzünden dağlar yerinden oynayacak olsa bile, tuzakları Allah katındadır (Allah, onu bilir).
Elhamdülillah. Bizler uyanık olup çabamızı ortaya koyalım, Rabbim sabredenlerle beraberdir.

bahadır571 Çevrimdışı

bahadır571

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Resim

PCR’ testlerin de hedef sayıları az düşünebilen Akıl edebilen Farkındalığı olan insanların üçüncü göz noktası-Epifitz bezi-Amilgada Bölgesini tahrip ederek %100 mankurt ve efendilerine köle yetiştirmek istiyorlar dr-prof…bilin kölelerinin desteğiyle TC HUKUK DEVLETİDİR

Ahmet Maranki

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Henüz PCR testinin nasıl yapıldığını anlamamış olan varsa: burnunuzun ucundan değil arkadaşlar, taa arka geniz kısmına kadar... Tükürükle bulaşıyor ama "annenizden emdiğiniz sütü burnunuzdan getiren bir sistemle" örnek alınıyor. Bu arada yurtdışında tükürük testi var, bizde neden yok?

IMG_20210826_223832_280.jpg

IMG_20210826_223836_954.jpg

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
IMG_20210830_192808_167.jpg
IMG_20210830_192808_181.jpg
IMG_20210830_192808_223.jpg
IMG_20210830_192808_228.jpg
IMG_20210830_192808_232.jpg

İlgili Pdf'ler

Ekli dosyalar

• GBF95 Etilen Oksit (�-99 ETO) rev.3.pdf
    826.1 KB · Görüntüleme: 207
  • COVID-19-self-test-instructions-Turkish.pdf
    394.9 KB · Görüntüleme: 143
Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Sadece o testi yaptırmak bile, korona denilen hastalığın belirtilerinin aynısına sahip olmaya yeterli olabilir. Haftada 2 kez bu maddenin bedenin en hassas noktalarıyla teması...

Ki bu madde olmasa bile, "sadece tahrişi/kılcal yaralar oluşturması" ve iyileşme fırsatı bulamadan "tekraren aynı şeylere üstüste maruz kalmak"; yara üstüne yara, yara üstüne yara... Yani bu akla hizmet eden bir şey değil...

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Simdi ben su kisimda netlesemedim.

Mesela ben diyelim bazi agri, grip vs belirtiler gosterip, gecmeyince de hastaneye gittim. Veya ilac yazdirmaya gittim, durumum goruldu.

Bana, suphe oldugu icin corona testi oneriyorlar mi yoksa zorunlu mu tutuyorlar? 2.si ise yaptirimi nedir?

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Simdi ben su kisimda netlesemedim.

Mesela ben diyelim bazi agri, grip vs belirtiler gosterip, gecmeyince de hastaneye gittim. Veya ilac yazdirmaya gittim, durumum goruldu.

Bana, suphe oldugu icin corona testi oneriyorlar mi yoksa zorunlu mu tutuyorlar? 2.si ise yaptirimi nedir?
Belki her yerde aynı olmayabilir ama ekserisi belirti göstermeseniz bile o testi istiyor; hatta istemek ne kelime: zorluyor. Kadın düşüp kemiğini kırıyor, pcr testi. Doğuma girecek, pcr testi. Gözüne toz kaçtı, pcr testi. O testi yapmadan muayene etmeyen, ilaç dahi yazmayanlar var.

Kanunen bu yaptıkları suç ama cahil halk haklarının farkında değil, o yüzden istedikleri gibi testi zorlayabiliyorlar. Uyanık olmak lazım.

Abdullahyuşa Çevrimdışı

Abdullahyuşa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Geçen sene kış aylarında Kovid-19 testini yapmaya gittim burnumdan yukarıya doğru çubuğu soktu kendimi geri çektim ve sert bir şekilde tepki gösterdim. Tepkimi görünce biraz daha yumuşak davranmaya başladı. Aslında insan taviz vermezse Allah'ın (ac) yardımıyla birşey yapamazlar ve sinsi şeytanların oyunu da bozulur.

bahadır571 Çevrimdışı

bahadır571

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ve evet kardeşlerim
Sıra bize geldi
Ekmeğimizle tehdit ediyorlar
Çalıştığım kuruma yazı geldi
Ya aşı Yada haftalık prc testi...
Allah ım sen zalimleri yerle bir et amin...

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ve evet kardeşlerim
Sıra bize geldi
Ekmeğimizle tehdit ediyorlar
Çalıştığım kuruma yazı geldi
Ya aşı Yada haftalık prc testi...
Allah ım sen zalimleri yerle bir et amin...
Aşı yaptırıp yaptırmadığını nasıl bilecekler? Eğer e nabız gibi bir uygulamadan görüntüleniyorsa paintte sahte görüntü düzenleyebilirsin kardeşim

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Galiba hes kodu uygulamasına yüklüyorlar
Bi uygulamayı takip et kardeşim herkesin hes kodunu tek tek inceliyorlar mı yoksa sizden direkt uygulamayı açıp göstermenizi mi bekliyorlar. Hes uygulamasında aşılı görünmüyorsun bildiğim kadarıyla. E nabızdan bakmak gerekiyor.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Galiba hes kodu uygulamasına yüklüyorlar
Bu arada test paralı mı olacak sizin durumunuzda? Baya para ödemiştik biz uçağa binebilmek için. Ama öyle epifiz bezine kadar sokmadılar rahatsız etmeyecek şekilde biraz burnun orta yukarı bölümüne sokturlar. Antigen testi içinse burnun alt ucundan aldılar örneği.

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Hes kodu uygulamasında aşı olunup olunmadığı gözüküyor
Testler devlet hastanelerinde bedava diye biliyorum

Üst Ana Sayfa Alt