Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

PCR Hakkında Gündemdekiler

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bazı insanlar pskolıjık olarak yada baskalarından etkılenerek bazı seylere karsı cıkıyorlar bu yanlış..
Yine bazı insanlar başkalarından etkilenerek veya korkarak bazı seylerı kabul edıyorlar buda yanlış

Öncelikle covid 19 dan önce aynı belırtılere sahıp hatta ınsanları yataklara dusuren grıp adında bır hastalık vardı.
Son 2 senedir bu hastalık,yerını covıd 19 adı altında semptomu herseye benzeyen hastahaneye gıtmeyınce bellı olmayan evde kalınca öldurmeyen ama hastahaneye gıdınce vebalı gıbı muamele gorup yanlıs tedavı ıle entube edılen, sozde bir hastalık turu halıne geldi.
Bakın kımılerının bunyesı saglamdır hafif atlatır kımılerınınkı de zayıf dır agır gecer bu hep boyleydi.
uzman doktor orhan kara isimli bir dokturumuz var adam kendısı dıyor. bana fırsat verın covıdı bıtıreyım ama adamı kımse duymuyor.Ağır şikayetleri olan bu doktorla ırtıbata gecebılır
.https://twitter.com/Orhan34441
Pcr dedıklerı zımbırtı. Yahu bunu icat eden adam dogru sonuc vermez dıyor dogru olsa bile %20 %30 diyor.Ama bizde bir saglık orgutu var %100 dıye sart kosuyor.

Gelelim aşılara biontech bu fırma kendı sıtesındede denek olarak kullandıgını bızzat soyledıgı halde hala goremeyen bır saglık orgutumuz var.Aşının 3 farklı cesıtı 5 cesıt de adayı var.
Buyrun kendınız okuyun..

27961

Velhasıl kelam burada amaç tedavi etmek degıldır dıyorum. Bunun amacı başka şeylere evrılmektedır.Bu konu hakkındakı paylasımlarıma son verıyorum.Cunku noktayı biontech kendısı koymus bulunmaktadır..

Son düzenleme:
Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Bazı insanlar pskolıjık olarak yada baskalarından etkılenerek bazı seylere karsı cıkıyorlar bu yanlış..
Yine bazı insanlar başkalarından etkilenerek veya korkarak bazı seylerı kabul edıyorlar buda yanlış

Öncelikle covid 19 dan önce aynı belırtılere sahıp hatta ınsanları yataklara dusuren grıp adında bır hastalık vardı.
Son 2 senedir bu hastalık,yerını covıd 19 adı altında semptomu herseye benzeyen hastahaneye gıtmeyınce bellı olmayan evde kalınca öldurmeyen ama hastahaneye gıdınce vebalı gıbı muamele gorup yanlıs tedavı ıle entube edılen, sozde bir hastalık turu halıne geldi.
Bakın kımılerının bunyesı saglamdır hafif atlatır kımılerınınkı de zayıf dır agır gecer bu hep boyleydi.
uzman doktor orhan kara isimli bir dokturumuz var adam kendısı dıyor. bana fırsat verın covıdı bıtıreyım ama adamı kımse duymuyor.Ağır şikayetleri olan bu doktorla ırtıbata gecebılır
.https://twitter.com/Orhan34441
Pcr dedıklerı zımbırtı. Yahu bunu icat eden adam dogru sonuc vermez dıyor dogru olsa bile %20 %30 diyor.Ama bizde bir saglık orgutu var %100 dıye sart kosuyor.

Gelelim aşılara biontech bu fırma kendı sıtesındede denek olarak kullandıgını bızzat soyledıgı halde hala goremeyen bır saglık orgutumuz var.Aşının 3 farklı cesıtı 5 cesıt de adayı var.
Buyrun kendınız okuyun..

Ekli dosyayı görüntüle 27961

Velhasıl kelam burada amaç tedavi etmek degıldır dıyorum. Bunun amacı başka şeylere evrılmektedır.Bu konu hakkındakı paylasımlarıma son verıyorum.Cunku noktayı biontech kendısı koymus bulunmaktadır..
Ben de son vermek düşüncesindeyim, maşaAllah yığınla bilgi aktarılmış durumda, insan bu kadar şey karşısında bir "acaba?" diyebilse yeterli gelir, ki amacımız da bununla sınırlı. Önceki haftalarda İnstagram hesabım kapatıldı; 800'e yakın yanetki bildirimi, doktor açıklaması, çeşitli gündeme dair gelişmeler de uçup gitti. Telegram kanallarım vardı, başkalarına devrettim devam ettirsinler diye. En önemli gönderilerin büyük kısmı burda var, kardeşler de eklemiş Allah radı olsun. Ben kendi payıma düşeni yaptım diye umut ediyorum, ve "herkes bu kadarını yapsa duymayan da kalmazdı" diye ekliyorum. Tatilimi ilan ediyorum bu konuda, saygılar cümleten.

bahadır571 Çevrimdışı

bahadır571

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Biraz sabredin dava açılmış genelgelere karşı bugun benımde başıma dikildiler ya aşı ya pcr diye.Bende antikor testi yaptıracam dedım.

Bu dava ile ilgili gelişme var mı?
Kim ne zaman açmış takip edebileceğimiz bir yer var mı?

bahadır571 Çevrimdışı

bahadır571

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bahadır571 Çevrimdışı

bahadır571

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum, belki yeri değil ama aşı ve PCR olmadigimdan dolayı işten çıkartılırsam, çalıştığım yeri mahkemeye verebilir miyim?Bu akide'yi bozar mı?

Aleykum selam ve rahmetullah kardesim