Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Peçe Yasağı Başladı

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
Peçe yasağı başladı: Paris'ta onlarca kişi gözaltına alındı.

Avrupa'da peçe yasağı başladı. Paris'te onlarca Müslüman kadın gözaltına alındı.

Police-face-a-niqab-veile-006.jpg

Fransa'da kabul edilen peçe yasağı kanunu bugün yürülüğe girdi.
Yasak Fransa'da tepki toplamaya başladı.

Fransa bu şekilde bir yasağı uygulayan dünyadaki ilk ülke.

Paris polisi, Notre Dame Katedrali önünde protesto gösterisi yapan üçü peçe takan bayan olmak üzere onlarca kişiyi gözaltına aldı.

Mahkemeye sevk edilen kişilerden peçe yasağını protesto eden iki bayanı tutuklandı.

Kanun peçe takan kadınların 200 Euro para cezası ödemesini öngörüyor.

[FONT=Century Gothic, Trebuchet Ms, serif]
France-veil-ban-niqab-bur-007.jpg

Press Medya

binti abdullah Çevrimdışı

binti abdullah

Üye
İslam-TR Üyesi
RABBİMİZ BACILARIMIZA GÜÇ VE SABIR VE ZAFER VERSİN...
BİZİMDE BAŞIMIZA GELECEK DİYE ÇOK KORKUYORUM, RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN
BİZ İSLAMI, EN GÜZEL BİÇİMDE YAŞAMAYA ÇALIŞTIKÇA YASAKLAR YASAKÇILAR SÜREKLİ AYAĞIMIZA DOLANIYOR..
RABBİM BİZ MÜSLÜMANLARA, KAFİRLERE KARŞI GÜÇ VERSİN...

A Çevrimdışı

Askalani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
cennet ucuz değil.
Rahman yardımcımız olsun.hemyasağa maruz kalan kardeşlerimize hem bize.

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
müslümanlara müsade etmelerini beklemek,müslümanların hallerine rıza göstermelerini beklemek,ya olurmu tabii ya insanlık hakkı var olmaz demelerini beklemek bu ve bunun gibi bir sürü şaçmalığı bunlaradan beklemek İMAN ETMEMEK İLE EŞ ANLAMLIDIR....

وَلَنْ تَرْضٰى عَنْكَ الْيَهُودُ وَلَا النَّصَارٰى حَتّٰى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ قُلْ اِنَّ هُدَى اللّٰهِ هُوَ الْهُدٰى وَلَئِنِ اتَّبَعْتَ اَهْوَاءَهُمْ بَعْدَ الَّذٖى جَاءَكَ مِنَ الْعِلْمِ مَا لَكَ مِنَ اللّٰهِ مِنْ وَلِىٍّ وَلَا نَصٖيرٍ

Sen dinlerine uymadıkça, ne Yahudiler ve ne de Hıristiyanlar asla senden razı olmazlar. De ki: "Allah’ın yolu asıl doğru yoldur." Sana gelen ilimden sonra, eğer onların arzu ve keyiflerine uyacak olursan, bilmiş ol ki, Allah’tan sana ne bir dost, ne bir yardımcı vardır.

YA BU AYETİ KERİMEYE İMAN EDECEĞİZ YADA GEREKENİ YAPACAĞIZ..

K Çevrimdışı

kelime-i şehadet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Benim anlamadığım böylesi sağlam müslümanların öyle yerlerde işi ne? Hadi müslümanım diyip de her türlü günahı açık açık, zevkle işleyen fasıklar neyse de bu kendilerine tevhid ehli, muvahhid diyen kişileri nedense genelde avrupa'da görüyorum. Başta Almanya, Fransa, İsveç vs... diye sırasıyla gidiyor bu ülkeler. Başka yer mi yok? Bu baskılar bunlara bir ders olur da daha düzgün yerlere hicret ederler.

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Benim anlamadığım böylesi sağlam müslümanların öyle yerlerde işi ne? Hadi müslümanım diyip de her türlü günahı açık açık, zevkle işleyen fasıklar neyse de bu kendilerine tevhid ehli, muvahhid diyen kişileri nedense genelde avrupa'da görüyorum. Başta Almanya, Fransa, İsveç vs... diye sırasıyla gidiyor bu ülkeler. Başka yer mi yok? Bu baskılar bunlara bir ders olur da daha düzgün yerlere hicret ederler.

PARA,PARA.PARA,MAL ÇOĞALTMA