Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Pkk'li Teröristler Nasil Gömülüyormuş !!!

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bbbbbbbbb.jpg

kürdistana doğru çevirmişler sanırım :)

Rabb'ım ateşlerini bol etsin yaşayanlarınıda islah etsin yoksa halleri harab

Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabb'ım ateşlerini bol etsin yaşayanlarınıda islah etsin yoksa halleri harab

amin akhi gecen bizim mahallede küçük bi çocuk henuz inşaat halindeki binanın önune kaldırımtaşlarıyla (apo pkk ) yazmıştı subhanAllah üzüldüm gerçekten. Allah rasulu (s.a.v)buyurduğu gibi: Her doğan çocuk islam fıtratı uzerine dogar sonra anne babası onu yahudileştir, hristiyanlaştırır veya mecusileştirir. o hesap bunlarda Rabbim onların ailelerini ıslah etsın hak yolu göstersın amin yoksa dediğin gibi halleri harab olur ....

S Çevrimdışı

seeartos

Üye
İslam-TR Üyesi
Şaşıracak bir durum yok.

Pkk'nın kuruluşundan bu yana temel prensiplerini ve ideolojisini biliyoruz.Bu prensiplerin içinde İslam'a yer yok.
Örgüt içinde müslümanlığa ait bir alamet gösteren, şiddetle cezalandırılıyor.
Bunun dışında örgütün temel ideolojisinde maddecilik/Dinsizlik olmasına rağmen örneğin hristiyan teröristlere dokunulmuyor.Hatta özellikle bu teröristlerin reklamı yapılıyor.

Şimdi şunu anlamıyorum;
Bu örgütün dine karşı düşmanlığı ortada.Adam diyorki "dağda bana namaz kıldırmıyorlar,oruç tutturmuyorlar." Eee ne bekliyordun be avanak?
Sanki örgüte katılırken ona "dağa çıkıyoruz" dememişlerde "Umre'ye gidiyoruz" demişler,şaşırmış zavallı...

11_hristiyan%20(1).jpg

pkk-din.jpg

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunların arkasından halen kürdüm deyipde onlara destek veren melunlara ne demeli pkk de apacık dinsizlik aşikare iken ...

Üst Ana Sayfa Alt