Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

* RedHack'a Göre Mossad Ajanları 30.000 Kişi (Doğruluğu Meçhul)

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Elime bi liste geçti Sizinle paylaşayım dedim.

Adamlar hackledik diyorlar , bir şeylerde paylaşmışlar ancak doğru mu değil mi Allah bilir.Bir ikincisi Doğru olsa bile bu adamlara ne yapılacak.Bir üçüncüsü İndirmeyin Sizi izliyorlar :muhaha

Link Burda:

1.https://docs.google.com/file/d/0B63Yljjtog1PX0g5Q2JqRllSa3M/edit?usp=sharing&pli=1
2.https://docs.google.com/file/d/0B63Yljjtog1PLURHQTNENENGaHM/edit?usp=sharing&pli=1

Pc ye de indirebiliyorsunuz

Word dosyası olarak eklemeye çalıştım ancak beceremedim.Bir iki siteye de upload etmeye çalıştım onu da beceremedim :) yorum sizin

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Dosya icindeki yazıları txt dosyasına at sonra yükle : )

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
muhtemelen içinde bazı kelimeler vardır. Foto olarak her türlü ekleyebilirsin.

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kimse bakmadı mı yav dosyalara hiç yorum yapılmamış da !

Ciddi Ciddi 30 bin isim var

halid.bin.velid Çevrimdışı

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
reshack yaptı yöntem ahiler ddos saldırı ve ping saldırı ile yapılmıştır tabi bunlar biilnen teknik kendi teknikleride vardır
res hack
Mossad Ajanları 30.000 kişin biligisini yayınladık derken bilgi içinde adres,telefon,posta kodu, ve mail adresleri vardır bilginize

birde artı bilgi olsun kişi mail adresiyle sosyal aglarda bakarak fotoraf bilgilerinde bulmuş olursunuz

dosya formadı pdf indire bilirsiniz

liste 1
liste 2

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ya ahiler, adamın adresi olsa ne olmasa ne?
adını bilsen ne bilmesen ne?
cep numarasını bilsen ne bilmesen ne?

Bu mesele dedikleri gibi olsa sizce bu şekilde dolaştırmasına kafirler izin verir mi? Tepeden binerler buradakilerin üzerine.

halid.bin.velid Çevrimdışı

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ahi dogru diyon adresler bizim burda pek işe yaramaz dogru ellere gecerse ancak faydası olur onun dışında sadece bilgi kalır