Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim İstek Hattı

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
!sLaM4eVeR ' Alıntı:
Bu yazınızı okumadım sayıyorum..Kızarım..

Dalga geçmek ne haddimze..Sizin sorun pc'nizin cokeesinden kaynaklanıyor..Tekrardan ftp den yolları değiştirdim..Şimdi inşAllah görüceksiniz..

Tekrar link: https://www.islam-tr.org/resimler/avatar/esraa.jpg
yaşasııııın görüyorum çok sağol islam abi ya ben ölesine güzel gidiyor die demiştim hani dalga matrak neyse asıl ben mahçup oldum

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
güzelmiş ellerinize sağlık uğraştırdım bayağı ama kusura bakmayın ot olarak ısırgan çıktım zaten :hahahaa
islam abi benden bıkmazsın inş ben çok isterim resim ama yaptığın için istiyorum lütfen mazur görün bu kardeşinizi :öptüm:///

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Sana ceza ;) Her 100 mesajından sonra yaparım..Böyle tam avatara alışıyoruz değişince olmuyor;)

Bak gingere ayda yılda 1 tane yaptık nasılda beğeniyo;)

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
:ahaboleoldum :ahaboleoldum :ahaboleoldum 100 mü yandım ben acı birazcık ne olur bak yeni olmama rağmen bayağı göndermişim birde hafta içleri girmediğim halde :güldüm

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
o bebış benım koylu guzelım onu beğenmıcemde kımı beğenecem kardeşim :hahahaa

Allah razı olsun emeğine yureğine sağlık dert gormesın ınşAllah kardeşim...

:helalsana :helalsana :helalsana

G Çevrimdışı

güle_aşık

Üye
İslam-TR Üyesi
Acaba bende bi resim istiye bilirmiyim.Şöyle nickime uygun gül resmi olabilir mi acaba? Ama ben resmi nasıl koyacağımıda bilmiyorum net aleminde biraz yeniyimde onuda söylerseniz sevinirim..

D Çevrimdışı

DeLiRDiMBiLe

Üye
İslam-TR Üyesi
98608dkoko.jpeg

http://www.resimpark.com/yuklenen/98608dkoko.jpeg

İnş. beğenilir ilk yapışım

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
:hahahaa :hahahaa :hahahaa YA RESİM İSTEMEDİMKİ SADECE 100 KOCA BİR 100 DEN KORKTUM YAZIK BANA YAAAA :hahahaa :hahahaa

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Birde olayı şöyle düşün forumdakiler her yeni avatar değişmende ya bu kim yaaa ;)) diyecekler onlarıda düşünmek lazım hem 100 neki aslında 250 demem lazımdı da işte :muhaha

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
inanmıyorum 250 mi islam abi ya sen bana niye acımıyorsun bak ben ne dedim hafta içleri girmiyorum yine iyi yazmışım o kadar valla
hembeni tanırlar ya unuturmu insan kardeşini buralarda....hem ben senden yardım isterken beni bırakıp arkadaşları niye düşünüyorsun beni düşün sen 100 100 100 diye sayıklarken 250 nin korkusu düştü şimdide :güldüm

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ya kardeş el insaf bak ben kaç mesaj atmışım bir yiğit bana avatar yapan yok ;)

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
:ahaboleoldum :ahaboleoldum ben beni düşünürken hep birilwerini atıyorsun ortaya yaa şimdide kendini :hahahaa :hahahaa
eeeee ne demişler terzi kendi söküğünü dikemezmiş :yale :yale boşuna o yüzden heveslenme

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
neyse sen bu gidişle 5 günde bir 100 msj yaparsın olan yine bize olucak;))

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
:muhaha :muhaha :muhaha :muhaha :muhaha
ben sana çok dua etmiştim ama biliyormusun eskiye dön die..(niye acaba :hahahaa)
ALLAH islam abi bana karşı yardım etsin sabır versin sana :eek:ynok :eek:ynok

Üst Ana Sayfa Alt