Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resmi Facebook Sayfamız Açılmıştır

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Eleştiriye karşı bu cevaplar moda oldu herhalde .... "gel sen yap ..." gibi ...
Bu site hamd olsun zaten çok zengin içerikli ...
Başkalarından, ki akidesini bilmediğiniz kişi veya sayfalardan, kopyalamaktansa @Abdulmuizz Fida hocamın yazılarını özetleyerek koyun ...
benim katkım bu ...

Emek sahiplerine karsi biraz daha yumusak olman, biz müslümanlarin hakkidir :harika:

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Küfür tek millet.

Dün secimlerle alakali kisa bir yazi yazdim sayfada paylasmisdim ayni yazinin linkini bir kac hoca müsveddesine göndermistim, 1 gün sonra nete girince gördüm ki facebook nickim komple banlanmis.

حَسْبُنَا اللهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ نِعْمَ الْمَوْلَى وَنِعْمَ النَّصِيرُ

غُفْرَانَكَ رَبَّنَا وَاِلَيْكَ ٱلْمَصِيرُ

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Küfür tek millet.

Dün secimlerle alakali kisa bir yazi yazdim sayfada paylasmisdim ayni yazinin linkini bir kac hoca müsveddesine göndermistim, 1 gün sonra nete girince gördüm ki facebook nickim komple banlanmis.

حَسْبُنَا اللهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ نِعْمَ الْمَوْلَى وَنِعْمَ النَّصِيرُ

غُفْرَانَكَ رَبَّنَا وَاِلَيْكَ ٱلْمَصِيرُ
Şimdi öğrendim benimde hesabım kapatılmış...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Muhtemelen oy verenler sikayet etti, profilimde sadece secimle alakali yazi begenilip paylasilmisti. Allah en dogrusunu bilir.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bence özellikle sayfanın yöneticilerinin hesabı hedef alındı. Çünkü ben uzun süredir o hesabımla giriş yapmadım ama ona rağmen kapatıldı...

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
feto Çevrimdışı

feto

Üye
İslam-TR Üyesi
s.a.siteye ve facebook sayfanıza erişim sağlanamıyordu ve domain isminin tip tarafından mahkeme tarafından erişimin engellediği belirtiliyordu..bu engeli nasıl açtınız bizimle paylaşabilirmisiniz..?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
s.a.siteye ve facebook sayfanıza erişim sağlanamıyordu ve domain isminin tip tarafından mahkeme tarafından erişimin engellediği belirtiliyordu..bu engeli nasıl açtınız bizimle paylaşabilirmisiniz..?

aleykum selam hic sevmem bu lafi espri olarak yazayim, üzümünü ye bagini sorma : )

not: söz sakat, sadece espri amacli yazilmistir.

feto Çevrimdışı

feto

Üye
İslam-TR Üyesi
Bunu şunun için sordum yurt dışı host ve domain isminide ordan alsak genede engelleme olabilirmi..?

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Muhtemelen oy verenler sikayet etti, profilimde sadece secimle alakali yazi begenilip paylasilmisti. Allah en dogrusunu bilir.
Sizi anladımda, benden kim ne ister ahi..bende giremiyorum uzun süredir.Acaba size takıldım diyemi oldu:)..
kendi halinde gariban bir facebook kullanıcısıydım, illa terörize ediyorlar adamı...:acpsnr:

Üst Ana Sayfa Alt