Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resmu'l Sabah-neşid - [türkçe Altyazılı] Hd 720p

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Resmu'l Sabah neşid videosu yüklemeyi reddetti maalesef.(kural ihlali)
akhiler nasıl yükleyebiliriz? fikri olan var mı?

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yeni acc acman lazım :p heralde

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Facebooktan ne çektiysek youtubeden de çekecez anlaşılan...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi

sebeb nedir akhi ? benim de video yu bi açıyorlar bi kapıyorlar :D

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
aynı gmail adresinden farklı bir youtube hesabı açıcaksın kardeşim bizimde youtube kanalımız sürekli ihtar alıyor bu 5. hesap aynı gmail adresinden.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Kural ihlaliymiş.
kaç aydır duruyordu, şimdi kural ihlali oldu.
abi yani kapatınca tekrar açma ihtimali var mı?

akhi yapmış olduğun içeriklerin arşivi bulunsun sende yoksa nete bırakarak silinir gider arşiv olarak da mediafire sitesi var zipleyip orda da arşivleyebilirsin isteyen olursa ordan link verip indirebilirler

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi yapmış olduğun içeriklerin arşivi bulunsun sende yoksa nete bırakarak silinir gider arşiv olarak da mediafire sitesi var zipleyip orda da arşivleyebilirsin isteyen olursa ordan link verip indirebilirler
Aynen abi. Bilgisayarımda orjinalleri mevcut. Dediğin gibi her ihtimale karşı...

Ummu İmara Çevrimdışı

Ummu İmara

Lâ Tahzen,İnnâllahu Mêana
İslam-TR Üyesi
Esselamün aleyküm Ahmed kardeşim; aman nolur o neşide bir şey olmasın.Bu mesajları okuduktan sonra çok şükür telefonumda var dinlerim diye düşünüyordum ama çocuklar neşidlerimi silmişler öyle üzüldüm ki ne yapayım bilemiyorum.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamün aleyküm Ahmed kardeşim; aman nolur o neşide bir şey olmasın.Bu mesajları okuduktan sonra çok şükür telefonumda var dinlerim diye düşünüyordum ama çocuklar neşidlerimi silmişler öyle üzüldüm ki ne yapayım bilemiyorum.
We Aleykum selam abla.
youtubede yeni bir hesap açıp o Neşid Klibini ancak o şekilde yüklerim inşaAllah. Diğer hesabım, o neşidi tekrar yüklersem kapatma tehditi aldı maalesef

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
@Ahmed akhi bisey soracam simdi diyelimki hesap kapandi napiyorlar, bunu gerçekten merak etmisimdir, yani birdaha hesap filan açamiyormuyuz veya ne yapiyorlar. eger birsey yapmiyorlarsa onlar kapatir biz açariz:)

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@Ahmed akhi bisey soracam simdi diyelimki hesap kapandi napiyorlar, bunu gerçekten merak etmisimdir, yani birdaha hesap filan açamiyormuyuz veya ne yapiyorlar. eger birsey yapmiyorlarsa onlar kapatir biz açariz:)
Akhi youtubede yönetici olan kişi kendince uygun olmayan(bunlar mücahidlerin görüntüleri, youtubede birçok kötü-çıplak video ise onlara göre uygun)
görüntüleri kaldırıyorlar, yükleme devam etmesi durumunda hesabı kapatıyorlar.
onlar kapatırsa biz yine açarız :D
aynı mailden farklı hesab açılıp açılmadığını bilmiyorum.

Bi'de şöyle bişey var(sanırım/faceden edindiğim deneyimlere dayanarak :D) eğer biz aynı ip adresinden farklı bir email dahi olsa yeni bir face/youtube hesabı açarsak, o hesaplarda izlemeye alınıyor ve en ufak bir hareketllikte(paylaşımda) hesabını kapatabilirler....

Örnek: Defalarca kapatılan face hesabımdan sonra açtığım yeni face hesabını, sadece mücahidlerin ve onlara göre tehlikeli adamların(!) hesaplarını takip ettikten sonra(hala yeni hesabimdan hemen hemen hiç paylaşım yapmamışım) islam-tr den Abdulmuizz hocanın soru-cevap yazılarından bir tanesini paylaşayım derken hesabım kapatıldı.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kusura bakma mesajından önce forumda yazı okuyordum 20dk sonra gördüm.
cevap yazana kadar 20dk daha geçti :D

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Akhi youtubede yönetici olan kişi kendince uygun olmayan(bunlar mücahidlerin görüntüleri, youtubede birçok kötü-çıplak video ise onlara göre uygun)
görüntüleri kaldırıyorlar, yükleme devam etmesi durumunda hesabı kapatıyorlar.
onlar kapatırsa biz yine açarız :D
aynı mailden farklı hesab açılıp açılmadığını bilmiyorum.

Bi'de şöyle bişey var(sanırım/faceden edindiğim deneyimlere dayanarak :D) eğer biz aynı ip adresinden farklı bir email dahi olsa yeni bir face/youtube hesabı açarsak, o hesaplarda izlemeye alınıyor ve en ufak bir hareketllikte(paylaşımda) hesabını kapatabilirler....

Örnek: Defalarca kapatılan face hesabımdan sonra açtığım yeni face hesabını, sadece mücahidlerin ve onlara göre tehlikeli adamların(!) hesaplarını takip ettikten sonra(hala yeni hesabimdan hemen hemen hiç paylaşım yapmamışım) islam-tr den Abdulmuizz hocanın soru-cevap yazılarından bir tanesini paylaşayım derken hesabım kapatıldı.

soubhanallah
yani kesin birileri videonu sikayet etti yada youtube kendi engelledi, simdi az çok anladim nasil çalistiklarini
youtube hesabi olan kisiler uygunsuz olan videolari sikayet filan etse nasil olur, buna benzer birseyi bir yetkili akhi söylemisti mesaji baya eskiydi

belki bir çaresi vardir, hayirlisi, Rabbim yardimcimiz olsun çünki hayir birsey yapiyor veya yapmak istiyoruz:)

Kusura bakma mesajından önce forumda yazı okuyordum 20dk sonra gördüm.
cevap yazana kadar 20dk daha geçti :D

no problem akhi, telden girdigini bildigim için sabretmistim:Dgaliba birde sebeke sorunu vardi

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
buyrun ablacım bu versiyonu silmemişler (ahmed akhinin şansızlığı :) ) youtube video dönüştürüden de indirebilirsiniz telefonunuza

Ummu İmara Çevrimdışı

Ummu İmara

Lâ Tahzen,İnnâllahu Mêana
İslam-TR Üyesi
Çok teşekkür ederim kardeşim Rabb'im senden razı olsun,birde dönüştürüp telefona indirmeyi bilebilsem çok iyi olacak ama,cahilliğin gözü kör olsun....

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çok teşekkür ederim kardeşim Rabb'im senden razı olsun,birde dönüştürüp telefona indirmeyi bilebilsem çok iyi olacak ama,cahilliğin gözü kör olsun....
abla şuraya gir video dönüştür yazıyo ya ... sana gönderdiğim videonun linkini oraya kopyala sonra download diyor indiriyorsun ordan ....
Bu dönüştürücü linki : http://www.youtube-mp3.org/tr
bu da video linki :

http: //m. youtube. com/ watch?v= KaSx_8bGywA
abla aradaki boşlukları sil linki kopyala

Üst Ana Sayfa Alt