Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Salih El Fevzan'ın Şeyh Usameye (rahimehullah) Harici Yakıştırması

E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Salih El Fevzan'ın Şeyh Usameye (rahimehullah) Harici Yakıştırması

Esselamu aleyküm ve rahmetullahi veberekatüh,
Akhiler az önce Youtube'de gezinirken denk geldi.Paylaşayım dedim :)
Alimleri(!) Kral Soytarıları Olanlara İthaf Olunur...
Kendilerine Selefi diyen,aslında Selefi Olmayan,Telefi Olanlara Dikkat Edin...

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
fevzan herhalde suud köpeğini emir sahibi görüyor,ümmet bu telefilerden çok çekti,bunlar seyyid kutuba,usameye,makdisi ye harici derler,tağut suud kralınıda emir olarak görürler (telefiler)

E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
fevzan herhalde suud köpeğini emir sahibi görüyor,ümmet bu telefilerden çok çekti,bunlar seyyid kutuba,usameye,makdisi ye harici derler,tağut suud kralınıda emir olarak görürler (telefiler)
Bir video daha görmüştüm akhi bu kral şakşakcılarından biri " Cihad için emirin fetvası lazım diye" emir dediği adamda Kral bozuntusu.
Allah bunları affetsin,hidayet etsin.
Allah Azze ve Celle için Cihad'a çıkan insanlara dil uzatmak nasıl bir pervasızlık nasıl bir iğrençlik nasıl bir Müslümanlıktır.

Akledenlere selam olsun

E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

1.50 Saniyeden İtibaren Ebu Zırva'nın Sözlerini Dinleyin.
Cihad'ı Kral'ın Fetvasına Bağlayan İnsanlardan Sakının.
Bizim Alim Dediklerimiz Allah'ın Hükmü Yeryüzüne Hakim Olsun Diye Elinden Geleni Ardına Koymayan,Bu Yolda Serdengeçenlerdir...

M Çevrimdışı

Muvahhid Faruk

* لا أمثل إلا نفسي *
İslam-TR Üyesi
İşin garib tarafı ise bazı cihadi “Selefi“ilerin Favzana olan simpatileridir.

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi

M Çevrimdışı

muhtaç1

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu telefiler gulat murcielerdir medine islam universtesinde okuyan birine tayyibib akp lilerin kufur sozlerini sordugumda bana kalbiyle inanmadigi halde bunlarin bir zarari olmaz hatta chp lilerin bile kalpleriyle belki o sozleri reddettigini soyledi sok oldum halbuki bilinen bir gercektirki islam zahire gore hukmeder

Üst Ana Sayfa Alt