Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şam İslam Devleti ve Nusret Cephesi karşı karşıya geldi !!!!

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Halat çekmek bidat midir :p:p:yale:cemaat
AHİ ONu BİLMEMDE :d BİR DAHA BÖYLE BİR BAŞLIK AÇMA İNSAN İLK GÖRDÜĞÜ ANDA TÜYLERİ DİKEN DİKEN OLuYOR NASIL OLuR DİYE DÜŞÜNÜYORAMA HABERİ AÇINCA RAHATLIYOR.SEN BENİ GÜLDÜRDÜN ALLAH TA SENİ GÜLDÜRSÜN....

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahki. aslında pişman oldum. Twiterda bu başlık vardı ben de değiştirmeden koydum.
Haklarınızı helal edin.

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İslam Dewletımı ?? Nerde ? Bütün dünyanın orada oldugunu 200den fazla dewletın şavaatıgı İŞGAL altında oldugu surıyede Hangı dewlet var bu yazan süphesız hasta bır BEYNE mıkroplu bır kalbe kırlı bir kana sahıp ayrıca beyınde sulanma var

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
İslam Dewletımı ?? Nerde ? Bütün dünyanın orada oldugunu 200den fazla dewletın şavaatıgı İŞGAL altında oldugu surıyede Hangı dewlet var bu yazan süphesız hasta bır BEYNE mıkroplu bır kalbe kırlı bir kana sahıp ayrıca beyınde sulanma var

2013'den bu konu :) gerçi devlet o zaman da el-kaide merkezinden izin alınmadan ilan edilmiş (bildiğim kadarıyla) ama yine de fitne ve anlaşmazlık çıkmasından diye pek konuşulmamış bu konuda.

Üst Ana Sayfa Alt