Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Samanpan Esprileri

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
çocuk:bende diğer çocuklar gibi gezip oynamak istiyorum...
baba:lan inip oynasana !!!
çocuk:ben de koşup eğlenmek istiyorum...
baba: oğlum in!
çocuk:naapalım allah beni de böyle yaratmış...
baba:lan yine işedin altına di mi gece ?!
çocuk: hihihi

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
- heyt yavrum bee!!! sen bu oyunu oynarken biz kısa pantolonla geziyoduk!
- ay aman!.. sen kısa pantolonla oynarken ben şort giyiyodum!!!
- yok yok!.. sen pantolonda vitaminken biz bermuda giyiyoduk!!!
+ dede mars oldun...
- o değil de bana kapri alsanıza mavi renk...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
:kafaçakma

-bazen diyorum ki, oğlum osman, bırak işi gücü, git bi sahil kasabasına yerleş...
+hasta mısın nesin lan... ben niye gidiyomuşum? sen git yerleş sahil kasabasına...
-gideceksin osman...hem de defolup gideceksin. o müdürlük benim hakkımdı..

:muhaha:muhaha:muhaha:muhaha

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
arkadaş forumdaki süresini (1 saat :D ) doldurdu sanırım kim banlasa diye can atmakta.

-beni atamazsın admin
+o niye
- fenerliyim de ondan
+ git işine ya, bırak beni banlayacağım seni
- 1 maçta 3 penaltı, son maçta sivasın atağına bayrak, son maçta kalecinin gol yemeleri, vb, anladiiii
+ tamam, geç moderatör ol, sen islam-tr maçlarının da 1-0 önde başlamasını da becerirsin

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
- banlayacağım seni, özür dile
+ sıkar biraz
- o niye?
+ genel başkan gelince, ben kepenk kapattırıyorum, çöpleri toplattırmıyorum
_ ha, öylemi, geç. mod oldun sen

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Biyoloji dersindan yapılacak sınav için sınıftaki herkes acaip çalışmış,notlor fotokopiler havada uçuşmuş.
Daha sonra sınavın yapılacağı gün gitmişler birde bakmışlar ki, ortada kağıt kalem yok
sadece sıra sıra mikroskoplar. Hocada başlarında bekliyorken demiş ki.

-Bu mikroskoplarda lamda bir böceğin bacağı var.Sınavınız bacağından böceği tanımak...

Tabi hemen itirazlar ama fayda etmemiş.Hoca dediği dedik.Öğrenciler mikroskopların başına geçmiş ama birşey yapamıyorlar, en sonunda biri dayanamamış, kapıyı çarpıp çıkmış..

Hoca arkasından seslenmiş: ''Kiimsin ulan sen kapıyı çarpıp çıkıyorsun_?'' .. Kapı hafifçe aralanmış ve bir bacak uzanmış..''Tanısana hadi, tanısana kim olduğumu

güzel

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Cep telefonu faturasını ödeyen "sayın abone", 2 haftalık aranın ardından tekrar "değerli müşterimiz" olmanın haklı gururunu yaşıyor...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
[SIZE=-1]Süper Loto'da 16 Milyon TL'li büyük ikramiye için mucadele eden Cafer Eser'in "Paranın bir kısmını da hayır işlerinde kullanırım" diyerek Allah'a hoş görünme çabası bu hafta da sonuç vermedi...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
[SIZE=-1]"Gıda işi yapacaksın abi, hiç batmıyor, millet boğazından kısmaz" diyen genç, KPSS başvurusunda kameralara yakalandı...