Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Sapik Işid Tarafından Irak'ta Ve Suriye'de Yeni Operasyonlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ışid tarafından bugün haseke'deki çatışmalarda en az 60 ypg kafiri öldürüldü.

ışid resulayn'a 9 tank ve yüzlerce savaşçıyla operasyon yürütüyor,resulayn'ın batı cephesi çökmek üzere ve pkklılar için tam bir kan gölü oldu.

güzel bir haber daha;koalisyon güçlerinin uçakları ramadi'de yanlışlıkla rafizileri vurmuş 40 rafizi militan ölü.

S Çevrimdışı

Seyyid Talha bin Asım

Sen neden korkuyorsun ölmek varken kaderde?!.
Banned
ışid tarafından bugün haseke'deki çatışmalarda en az 60 ypg kafiri öldürüldü.

ışid resulayn'a 9 tank ve yüzlerce savaşçıyla operasyon yürütüyor,resulayn'ın batı cephesi çökmek üzere ve pkklılar için tam bir kan gölü oldu.

güzel bir haber daha;koalisyon güçlerinin uçakları ramadi'de yanlışlıkla rafizileri vurmuş 40 rafizi militan ölü.

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

Hocam IŞİD militanlarından hiç haber yok mu hep YPG'lilerin haberlerini alıyoruz? Allah Razı olsun.

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Hocam IŞİD militanlarından hiç haber yok mu hep YPG'lilerin haberlerini alıyoruz? Allah Razı olsun.

akhi,öldürülen ypgliler ışid'in öldürdükleri,ıraktaki rafizilere yapılan operasyonları kastediyorsan onlarıda ekliyorum elimden geldiğince.

S Çevrimdışı

Seyyid Talha bin Asım

Sen neden korkuyorsun ölmek varken kaderde?!.
Banned
akhi,öldürülen ypgliler ışid'in öldürdükleri,ıraktaki rafizilere yapılan operasyonları kastediyorsan onlarıda ekliyorum elimden geldiğince.

Allah Razı olsun hocam. Kastım IŞİD militanlarından zaiyat yok mu? IŞİD kum tanesi gibi rafizi ypg/pkk öldürüyor.

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ırak anbar bölgesinde ışid rafizilerin karargahını tünel kazıp yerleştirdiği bomba ile yok etti.

B_14v7KU0AAipOY.jpg
B_14vsbUcAAxD8k.jpg

B_14vegUcAAyKD2.jpg

B_14vp5VAAAtuzI.jpg

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Allah Razı olsun hocam. Kastım IŞİD militanlarından zaiyat yok mu? IŞİD kum tanesi gibi rafizi ypg/pkk öldürüyor.

var akhi kayıp var tabi.Çünkü çatışmalar yoğun.Ancak rafizi ve pkklı köpeklerin kaybı çok çok daha fazla.Ayrıca haber eklediğim kaynaklar ışid sempatizanı olduğu için ışid'in kayıplarını yazmıyorlar pek.O yüzden bu konuda fazla bilgi yok.

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Iraklı şii türkmen bir komutan olduğunu iddia eden bir kişinin takvahaber.net'deki durum değerlendirmesi

Iraqi Turkmen Qomutan Tarkani
20 saat önce yorumlandı

Tikriti tamamen alamadik henus.Turkiya mediyasi yanlis bildiriyor.Daeshle cengimiz suruyor.Daesh eradlari olmeyecekmis gibi ceng ediyor.Allahuakbar sesleri kulagimi sagir edecekti bu sabah vakti hayatimda gormedigim catismalari yasadim.Saddamin eradi olarak Amerikalilarla Kuveytte Suudi Arab sinirinda savastim ama boyle ordu gormedim.Daeshliler o kadar rahat geliyorlarki insan biraz korkar ben olursem anam bacim evladim ne olur diye resmen olume gittiler bomba atiyorus uzerine atliyolar.Neredeyse oluyorduk sabah adam makineli tufek atesinin uzerine tek basina kosup roket atip mevzimizi patlatti.Bir tepeden ozum savrulmusumdur.Ama Allah bizi korudu.InşAllah Iraqi ordusu olarak Tikritin kalan parcasini da ele geciririz.

takvahaber.net'deki yorumcunun yorumundan alıntıdır.

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ramadi'deki önemli bir elektrik santrali rafizilerle çatışmanın sonunda ışid'in eline geçmiş.

ramadi'de rafizilere düzenlenen 7 istişhad saldırısı teyid edildi.(yeni haber)

tikrit'deki istişhadi saldırıda rafizilere ait 4 zırhlı araç ve 2 tank imha edilirken pekçok rafizi öldürüldü.

bağdat huriya'da şia mıntıkasında bombalı araç patlatıldı, 12 rafizi ölü,30 rafizi yaralı

cezire bölgesinde peşmerge toplanma noktasına 10 katyuşa füzesi atışı yapıldı,kayıplar bilinmiyor.

ışid tikrit'de rafizi konvoya saldırı düzenledi; rafizilere ait 1 adet m1 abrams tank ve birkaç askeri araç imha edildi.

tikrit'in kuzeyinde bubi tuzağıyla 5 rafizi asker öldürüldü,10 rafizi yaralandı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt