Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Sapkın Kankalar Düşman Kardeşler Oldu : Muhammed Accân - Cübbeli Ahmed

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Sapkın Kankalar Düşman Kardeşler Oldu
Muhammed Accân - Cübbeli Ahmed

Suriye Kadiri sofilerinden Muhammed el Accân ile Cübbli Ahmed 2010 öncesi oldukça sıkı ilişkiler içeriinde idi. Karşılıkla görüşmeler ziyaretleşmeler ve birbirlerine masa verirler iltifat yağdırırlardı. Hatta Nakşıbendi sofisi Cübbeli Ahmed, kendi şeyhi Mahmud Hocayı aldatarak Sesli zikr ehli Kadiri tarikatının lideri diye Muhammed el Accan'dan gizlice icâzet almıştı.

Aradan yıllar geçti menfaat ve çıkar çatışmasına düşen sapkınlar birbirlerini sapkınlıkla (sanki kendisi düzgünmüş gibi) itham etmeye başladılar.

"Ey Münafık, bir daha adımı zikretme, yoksa..."

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Sayın hocam Allah razı olsun. Araştırmacı gazeteci gibi konuları çepeçevre ele alıyorsunuz, bizi aydınlatıyorsunuz. Başlıklara çok yazmıyoruz ama her konuyu takip ediyor ve istifade ediyoruz.
EywAllah kardeşim, teşekkür ederim
Aslında dediğiniz durum genel olarak üyelerimizde bulunan bir durum ki, bu genelde (kısmen bende de) paylaşımda bulunanların da motivesini düşürebiliyor. Nitekim bazen bakıyorum onlarca kişinin okuduğu, gördüğü konu bırakın kısa bir not yazmayı, beğenme veya beğenmeme butonuna bile basılmayınca şubheye bile düşebiliyoruz. Acaba bizim için önemli zannettiğimiz, bu kadar emek sarf ederek paylaştığımız bu konu, düşündüğümüz kadar değerli değil mi, ben mi abarttım, yanlış düşündüm diyebiliyoruz. Senin vesilenle tüm kardeşlerden bu meseleye biraz önem vererek konu paylaşan kardeşlerin mesajlarını en azından beğenmişsek (ücretsiz) beğen butonunu tıklayalım ki kardeşin emeğine, say'ına kıymet verelim, benzeri konuların devamına teşvik, cûz-i de olsa manen destek vermiş olalım. CezakAllahu hayr

Nihayet Cübbeli "Hocaefendiyi" Uluslararsı Alimler Tanımış Oldu.

Son düzenleme:
Üst Ana Sayfa Alt