Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Satanizm; ve Neo Satanist Kâfirlerle Röportaj

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Satanizm ve Neo Satanist Kâfirlerle Röportaj
Neo Satanist Kâfirler : Can Göksu ve Emir Aykın

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bunların katli vaciptir videoda böyle masummuş gibi olduklarına bakmayın her türlü pislik var bunlarda üst kademedeki satanistler ayinlerde bebek ve çocuk keserek şeytana kurban verirler hatta bundan daha ağırları var söylemeye dilim varmıyor.. ayrıca bunlar çok ağır cin musallatlı insanlar...

AbuYigit2000 Çevrimdışı

AbuYigit2000

Üye
İslam-TR Üyesi
Bunların katli vaciptir videoda böyle masummuş gibi olduklarına bakmayın her türlü pislik var bunlarda üst kademedeki satanistler ayinlerde bebek ve çocuk keserek şeytana kurban verirler hatta bundan daha ağırları var söylemeye dilim varmıyor.. ayrıca bunlar çok ağır cin musallatlı insanlar...
evet tatlı su müslümanları gibiler kaide taliban ışid yalan gerçek islam bu değil diyen insanlar aklıma geliyor bunlarda onların satanist versiyonu

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
evet tatlı su müslümanları gibiler kaide taliban ışid yalan gerçek islam bu değil diyen insanlar aklıma geliyor bunlarda onların satanist versiyonu
Kaide ve talibanı bir tutman adaletli olmamış kardeşim.nitekim işid harici ve müslümanların kanını akıtan ve kaideye talibana savaş açmış tam bir yalandır.

Muqarrab Çevrimdışı

Muqarrab

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Azaba layık olasın azaba! (Kıyame, 34)

Esselamu aleykum ve rahmetullah bunların amaçları nedir? Sadece kendileriyle cebelleşiyorlar.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Sonuna kadar izleyemedim.
Ozellikle 2.ve 3. Videodaki sunucu adam jajshdhgd
-Seen kimsin
+Insanim
- güzeeğeelll

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah’ın hükmü yerine getirilince şeytan şöyle der: ‘Şüphesiz Allah size gerçek bir vaadde bulunmuştu; ben de size bir söz verdim ama yalancı çıktım. Benim size karşı zorlayıcı bir gücüm yoktu, yalnızca sizi (inkâra) çağırdım, siz de benim davetime hemen koştunuz. Öyleyse beni kınamayın, siz kendinizi kınayın. Artık Ne ben sizi kurtarabilirim, ne de siz beni kurtarabilirsiniz! Kuşkusuz ben daha önce sizin beni (Allah’a) ortak koşmanızı reddettim.‘ Gerçek şu ki, zalimler için elem verici bir azap vardır.” (İbrahim, 14/22)...

Üst Ana Sayfa Alt