Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İlmi Konu Şehadet Eylemi - İstişhad Eyleminin Hükmü?

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Anlaşılan şu sıralar forumun uzun konuları cep telefonlarında sorun çıkarıyor. Bilgisayarda böyle bir şey yok.
Bu tür uzun konuları tıkladıktan sonra konunun altına aşağıya doğru yavaş yavaş durarak açmayı deneyebilir misiniz?
(Benim cep telefonda sorunsuz açtı)

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
onu da denedim. daha fazla yükledi evet ama 7sahabenin şehid oluşu ve buna istinaden ölümün kesin olacağı şekilde kafirlerin arasına dalmanın caiz olacağı konusunda takılı kaldı. sayfada aşağı doğru gitmek mümkün ama sayfa boş görünüyor. ve baya uzun inilebiliyor aşağı.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Anlamam ama , telefonun ön belleği vs temizleyip, birde açıkta bir program sayfa vs kalmadan en son tekrar sadece bu sayfayı yeniler misin. Yine yavaş yavaş

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yeterince bekledikçe birkaç paragraf daha yükleniyor. okuma hızıyla örtüşüyor bekleme süresi. yani okudukça ileriyi görebiliyorsunuz. benim açımdan sorun çözüldü cezakAllahu khayran

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Anlamam ama , telefonun ön belleği vs temizleyip, birde açıkta bir program sayfa vs kalmadan en son tekrar sadece bu sayfayı yeniler misin. Yine yavaş yavaş

Abi android te farklı bir tarayıcı olan opera ile denedim sorunsuz.

Google Chrome sıkıntı yapıyor

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu arada, sayfanın sağındaki küçük yer göstergesini baz alarak kaldığınız yere getirip beklerseniz de sayfa oradan yani kaldığınız yerden yükleniyor. tek oturuşta okumak mümkün değilse yine baştan yüklemeye gerek kalmıyor bunu da deneyip gördüm. 30 40 saniye beklemek gerekiyor ama yükleniyor sonuç olarak.

Üst Ana Sayfa Alt