Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sehit Abdullah Azzam Usame bin Ladin hakkinda. Allah ikisinin sehadetini kabul etsin

H Çevrimdışı

hido79

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
VALLAHi Usame, yeryüzünde yürüyen ALLAHın velilerinden bir tanesidir. Onu, biri danışmaya gelmeden önceden tanıyorum ve sizden birinin bilmediğinden çok daha iyi biliyorum. Onda İslamiyetten başka hiçbir şey görmedim. ALLAHtan onun bir parçası kadar olabilmeyi niyaz ediyorum.

Her kim bu büroya özel malıyla kefil olursa, dua ediyorum ki o kardeşim Usame bin Ladindir. ALLAHtan Ona da, ehline de, malına da bereket vermesini istiyor ve onun gibilerin sayılarını arttırmasını niyaz ediyorum. VALLAHi, İslam dünyasında onun bir eşini görmedim. ALLAHa Onun dinini, malını ve hayatını bereketlendirmesi için dua ediyorum.

Malını ALLAH yolunda harcadı, ALLAHtan bu amelini mizanda hayır tarafa koymasını istiyorum.

Ey kardeşlerim! Onların hikâyelerini, Musabla Kağkağ ile Asımla, Hamzayla anıyoruz. Ben ne diyorum? Babası bakan, vALLAHi bizimle bakan çocuğu niceleri var ki, dağlara geliyorlar, ekmekle, şekersiz çayla yaşıyorlar. Sanki hepsi tek dili konuşuyor ve Rablerine sesleniyorlar.

Usame bin Ladin, sadece Haram el-Medinenin genişletilmesinden 8000 bin milyon riyale yüz çevirerek, her an ölme ihtimaliyle karşı karşıya, dağlarda yaşamayı tercih etti. Kardeşlerinin bin Ladin şirketi, İslam dünyasındaki en büyük şirket. Dünyayı olduğu gibi terk etti. Bedeni zayıf, tansiyonu düşük, kalp çarpıntısı var. Bir cebinde biraz tuz diğer cebinde ise su matarası taşıyor. Tuz yiyor ve su içiyor. Bu sayede tansiyonu yükseliyor biraz. Ve halkla beraber savaşa katılıyor.

Onlar dünyaya bakmazlar, dünya gelmişse onların ellerindedir, kalplerinde değil; dünya amaca ulaşmak için bir gayedir, amaç değil. Yaşamak için yerler, yemek için yaşamazlar; sadece hayatta kalabilmek için yeterli olduğu kadar yerler. Bu münasebetle, Aziz ve Celil ALLAHtan kardeşimiz Usame bin Ladini korumasını niyaz ediyoruz.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
İslam davasında Şeyhin emeği çok RABBİM ebedi cennet olarak karşılığını versin amin

sarkgunesi Çevrimdışı

sarkgunesi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Şeyh'e , Allah Subhanehu ve Teala cennetinde yer versin. Davanın adamı idi.Allah'tan bir diğer isteğimde şudur ki; Nice 11 eylülleri bizlere göstersin, Mücahidlerin elleriyle...Tr deki Tağutların boyunlarını vurmayı bizlere nasip etsin.Allahumme Amin.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Şeyh'e , Allah Subhanehu ve Teala cennetinde yer versin. Davanın adamı idi.Allah'tan bir diğer isteğimde şudur ki; Nice 11 eylülleri bizlere göstersin, Mücahidlerin elleriyle...Tr deki Tağutların boyunlarını vurmayı bizlere nasip etsin.Allahumme Amin.
Adamın akidesini tekfir ediyorsun utanmadan bir de dua ediyorsun?

Şehid Abdullah Azzam: Cihad Dersleri : TEKFİR

https://www.islam-tr.org/ilmi-munazaralar/13389-sehid-abdullah-azzam-cihad-dersleri-tekfir.html

B Çevrimdışı

berae24

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah u ekber

Üst Ana Sayfa Alt