Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

selamun aleykum ben ex-aleviyim

O Çevrimdışı

orhan1908

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
aleykum esselam ex aleviyim ne demek alevilik kelime anlamıyla hz.aliye baglılık anlamındaysa sorun yoktur fakat gunumuzdeki aleviler gibi itikadi problemleriniz varsa insaallah bu sorunlardan ogrenerek bilgilenerek kurtulmalısınız ALLAH hidayet edicidir fakat gercekleri gorme sorumlulugu hepimizdedir lutfen bu konuyu tartısalım ALLAH rızası için

O Çevrimdışı

orhan1908

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
elhamdulillah yok birsey ozaman dogruyu hakikatati hakkı bulmussun hamdolsun ben hala o sünnet dısı islam dısı seye iman ettigini sanmstım

A Çevrimdışı

Abdullah1977

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
aleviler sunnet disi degilki. cogu islam disi zaten.(benim tanidiklarimin hepsi daha dogrusu)

O Çevrimdışı

orhan1908

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
islam dısı olan nasıl sunnet uzerine olabilir ki ?? neyse bosver kapat bu konuyu bence onemli olan dogruyu bulman ALLAH herkese hidayet nasip etsin

A Çevrimdışı

Abdullah1977

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
amin kardes... etrafimda yillarca yasiyan "muslumanlara" hakkimi helal etmiyecem. yillarca hic kimse bana islamdan laf etmedi. Islama davet etmedi. ve bunlar sakkalli, hacca falan gitmis insanlar. nasil olurda gayri muslim komsuna islami teblig etmezsin?? Allah bilir belki yillar once islami kabul ederdim. hayatimin yillarini isyanda, kufurde, fesatta yasamazdim...