Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

selamun aleykum dostalr ben bursadan

R Çevrimdışı

ravza16

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a arkadaslar ben bursadan gercekten forum süper yaa cok beyndim valla ben.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
umarım sadece beğenmekle kalmazsın kardeşim.
icon_lol3.gif
aramıza hoşgeldin.
clapping_1_.gif
umarım bu son gelişin olmaz.
icon_lol3.gif

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yarali ' Alıntı:
a.s. ben de yeni geldim bursadan:))
öyleyse sende hoşgeldin aramıza,sefalar getirdin. gerçi ravza16 kardeşimin gelmesiyle gitmesi bir oldu ama... bari bu seni buralarda son görüşümüz olmasa. :grin:

Y Çevrimdışı

yarali

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kısmet..fırsat bulunca siteyi ziyaret ederim herhalde:)çünkü içeriği güzel.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
öyleyse yaralı kardeşim. seni sitemizde ziyaretimize yine bekleriz. bu gelişini de saymayız. paylaşıldıkça eksilmeyecek olan bilgilerinden istifade etmek isteriz. :grin:

S Çevrimdışı

{{selinnur}}

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bende yenı konu açmıyayım dedım madem Bursa'lılar burda :smiley:
RAHMAN'ın selamı ve mağfireti hepimizin üzerine olsun...hayırlı olayım inşaAllah-u Teala :rolleyes:

S Çevrimdışı

SonOsmanlı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamialeykum  merhaba demek  biraz banal olcak ama icimden sicaciik bir merhaba demek geliyor ben fransadan katiliyorum bunun gibi forumlari cok aradim  elhamdulillahirabbilars sizleri buldum .Arkadaslar el ele vererek internette islama cok buyuk bir yer verelim verelimki internet bir fitne olmaktan ciksin ve tum muslumanlari islama cekebilelim allah sizinle olsun.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sonosmanli ' Alıntı:
selamialeykum merhaba demek biraz banal olcak ama icimden sicaciik bir merhaba demek geliyor ben fransadan katiliyorum bunun gibi forumlari cok aradim elhamdulillahirabbilars sizleri buldum .Arkadaslar el ele vererek internette islama cok buyuk bir yer verelim verelimki internet bir fitne olmaktan ciksin ve tum muslumanlari islama cekebilelim allah sizinle olsun.
aramıza hoş geldin kardeşim. söylemlerin doğru. ama o işler için uğraşacak gençlere ihtiyaç var galiba. yani sizlere :grin: sen bizleri buldun madem rabbim artık bizleri ayırmasın

U Çevrimdışı

uksimu

Aktif Üye
Frm. Yöneticisi
hepiniz hoş gelmişsiniz sefalar getirmişsiniz kardeşlerim. müminler bir vücudun azaları gibidir sizlerinde katılımıyla daha saglıklı daha sıkı bir vücuda sahip olacaz inşallahu teala. rabbim gelişinizi hayırlı kılsın kuran ve sünnet ışıgında buluşmak ve o ışık sönmesin diye herşeyi yapmak üzere selametle. buyrun site sizin değilmiş gibi davranmayın . çekinmeyin:)

Y Çevrimdışı

yarali

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ben de bursadanım da .. nedense böyle hemsehri görünce sevindim :wink: gerci buradaki kardeşlik çok güzel,Allah hepsinden razı olsun..hayırlı olsun üyeliğin.

S Çevrimdışı

{{selinnur}}

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
yarali ' Alıntı:
ben de bursadanım da .. nedense böyle hemsehri görünce sevindim :wink: gerci buradaki kardeşlik çok güzel,Allah hepsinden razı olsun..hayırlı olsun üyeliğin.
çoook sevındımmm sağolasın bu sitede uzaklar yakın olur çok sıcak bir ortamı var