Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamun Aleykum Hakkınızı Helal Edin

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Degerli mumın ıman ehlı kardeslerım
ummetın güzel ıyı yada kotu olan durumunu sızlerle paylaşmak ıcın kendımce bır calısma başlatmıştım artık son verıyorum yapılan once zulme karsı ne kalbım ne dılım ne bedenım artık ıflas ettı haklarınızı helal edın ınsaallah
artık gerçekten konuşamayacak duruma geldım.
İnsaallah takıp etmek ısteyen haberlerın altında kaynakları mevcuttur dıleyen takıp edıp kardeslerını bılgılendırebılır.Guzel günler cok yakın ınsaallah ama bız bu kotu gunlerı unuturuzda RAbbım unuturmu unuttururmu ALLAH a sığınırım ALLAH a sığınalım.
Gercekten gormedıgımız gormedıgınız o kadar sey varkı Vallahı ne uyku kalır nede adım atacak derman
Okadar kotu kı durum ummet ce sınıfta kaldık lıderlerımızın cogu katledildi.Rabbımın takdırıdır.
Allah bızde bır hayır gormesse yerımıze ona daha sağlam bır sekılde ıtaat eden kullar getırır.
Bunu bıldıgımden dolayı kendımıze ve ummete çocuğumuza nasıl sahıp çıkıyorsak ondan daha fazla sahıp çıkalım kı kurtuluşa erebılelım.Rabbım bızı kendınden razı olduğu kullardan ıhsan eylesın ınsaallah.
Haklarınızı helal edın benden yana helal olsun.
selamun aleykum ve rahmetullahi ve berekatuhu.
Fi emanillah.

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ve Aleykum Esselam ve Rahmetullahi ve Berakatuh

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatû