Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

SELAMUN ALEYKUM

R Çevrimdışı

RIDVAN34

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
KARDESLER ALLAHIN SELAMI USUNUZE OLSUN SITENIN ADMINI MUMKUNSE BENI mail adresınden eklemasını rıca edıyorum audio bolumundekı
Hasan Karakaya - Akaid Dersleri - Dinler Ve ?nançlar 2 Audio - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle
Hasan Karakaya - Akaid Dersleri - Dinler Ve ?nançlar 2 Audio - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle
gıbı kayıtları ındırmek ıstıyorum ama ındırme linki nı goremedım bı yardımcı olursanız sevınırım ınsallah

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleykum selam o siteye nickinizle girerseniz mp3 resmini tıklayıp indirme tamamlanır.

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
aleyküm selam kardeş ilk önce gülyarasına üye olman gerekiyor... daha sonra beğendiğin audiyi playerin sağ altındaki mp3 indir resmine sağ tıklayıp farklı kaydet diyerek indirebilirsin...

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
abi yeni gördüm yazdığını neyse iki kere cevap vermiş olduk arkadaşa...

R Çevrimdışı

RIDVAN34

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
demın yaptım ama mp3 e cevırdı pc de bulamadın farklı kaydetmemıstım saolun sımdı ındırıyorum ınsallah ayrıca bu kaydı eklıyen kardesımle tanısmak ısterım