Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamun Aleykum

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum kardeşler ben MUSAB UMEYR benim diğer hesabımda problem çıktı inşallah yenisi bu (musab umeyr2).. Allah'a emanet olun... vesselam

Aleykum selam ve rahmetullah sorunu adminlere bildirin belki yardımcı olabilicekleri bi durumdur.

M Çevrimdışı

musab umeyr2

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamun Aleykum ve rahmetullah güzel formun güzel insanları,çook uzun zaman oldu forma girmeyeli, bu zaman zarfında girmediğim için içimde bir tuhaflık vardı, buranın değerini anladım, inşaAllah artık tekrar aranızdayım...

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamun Aleykum ve rahmetullah güzel formun güzel insanları,çook uzun zaman oldu forma girmeyeli, bu zaman zarfında girmediğim için içimde bir tuhaflık vardı, buranın değerini anladım, inşaAllah artık tekrar aranızdayım...
Aleykümselam
:hoşgeldin

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

We aleykumesselam ve rahmetullahi we berekatuhu.
Ahi sen de mi vardın? :D