Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şeriat Belgeseli

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Şeriat İslami Belgeseli

İlk Kez islam-tr.org ile sizlerle

Bir süre önce duyurusunu yaptığımız beklenen büyük çalışma Şeriat Belgeseli nette ilk kez islam-tr.org ile sizlerle.

Bugün birçok kişi şeriat lafını duyar duymaz irkilmekte ve sanki ondan öcüymüş gibi bahsetmektedir. Bunun sebeplerinden birisi Allah’ın şeriatına düşman olanların, özellikle medya yoluyla yaptıkları karalama kampanyalarıdır. Bundan başka en önemli sebep ise Allah’a karşı, O’nun yasalarına karşı özgür olmak, Allah’tan ve O’nun yasalarından soyutlanmak isteğidir.

Allah’ın şeriatı, Allah’ın insanlar için belirlemiş olduğu Onun emir ve yasaklarından, hükümlerinden oluşan hayat nizamının, sisteminin adıdır. Dolayısıyla Allah’ın şeriatına karşı olan kişi Allah’a ve onun dinine karşı demektir ve bu kişinin cezası da eğer tövbe edip halini düzeltmezse sonsuza kadar cehennemde yanmaktır.

Bu yüzden en akıllıcası insanın Rabbine karşı nankörlüğü bırakıp onun şeriatına iman etmesi, ona bağlanması ve onun emir ve yasaklarına riayet etmesidir. İşte ebedi kurtuluş için yapılması gereken tek şey budur.

Tür: Belgesel
Dil: Türkçe
Süre: 2,5 Saat
Büyüklük: 2.68 Gb
Yapım: İlker Yiğit

Ekli dosyalar

• seriatbanner.jpg
    seriatbanner.jpg
    6.3 KB · Görüntüleme: 170
Moderatör tarafında düzenlendi:
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Boyut cok büyük oldugu icin tam bölümün yaninda partlara ayiriyorum, beklemek istemeyenler tam bölüm icin pm atabilirler.

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evet Nihayet bitirdim Belgeseli İlk izlenimlerimi Aktarayım...

Öncelikle Tevhid temelli bir yaşantının olmassa olmazlarından bahsediyor.Her belgesellerde Olduğu gibi Tağuta güzel bir giydirmiş.Umuyorum bu belgeselleri izelyip Hak yoluna gelecek insanlar olacaktır.

Bir an sonuç kısmında Yeter ulan 15 belgesel Çektik Hala %85 Katılımla Akp her geçen gün oyunu arttırıyor imana gelin diyecek sandım

Belgesel de Seyyid kutubun Mevdudinin Makdisinin ve bir iki Alimin daha Kitaplarından alıntı yapmaktadır.

Bu belgeselde ek olarak Haber bültenlerinden kesitler de bulunmaktadır.Tavsiye Ederim...

Allah Müslümanların İmanını arttırsın Ayaklarını sabit kılsın.Demokratlarında bir an evvel hidayete gelmelerini yüce Allahtan Niyaz ederim.

Amin...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaslar linkler kalici olacaktir insaAllah, full kalite linki gulyarasinda onu aciktan yayabilirsiniz, youtube kanalimizada tüm bölümleri yükledim, suan full hd olmasi icin youtubede converti devam etmektedir, ayni sekilde gulyarasi video sitemize de ayrica eklenecektir.

Tüm linkleri reklam sarti olmaksizin yayabilirsiniz.

R Çevrimdışı

rahmanınkulu

Guest
Allah razi olsun... ilk firsatta indirip izleyecegim insallah...

M Çevrimdışı

Musluman.

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evet Nihayet bitirdim Belgeseli İlk izlenimlerimi Aktarayım...

Öncelikle Tevhid temelli bir yaşantının olmassa olmazlarından bahsediyor.Her belgesellerde Olduğu gibi Tağuta güzel bir giydirmiş.Umuyorum bu belgeselleri izelyip Hak yoluna gelecek insanlar olacaktır.

Bir an sonuç kısmında Yeter ulan 15 belgesel Çektik Hala %85 Katılımla Akp her geçen gün oyunu arttırıyor imana gelin diyecek sandım :)

Belgesel de Seyyid kutubun Mevdudinin Makdisinin ve bir iki Alimin daha Kitaplarından alıntı yapmaktadır.

Bu belgeselde ek olarak Haber bültenlerinden kesitler de bulunmaktadır.Tavsiye Ederim...

Allah Müslümanların İmanını arttırsın Ayaklarını sabit kılsın.Demokratlarında bir an evvel hidayete gelmelerini yüce Allahtan Niyaz ederim.

Amin...

_katre_ Çevrimdışı

_katre_

الحمدلله
Site Emektarı
Faydalı bir belgesel olmuş çok beğendim.Allah hazırlayanlardan, seslendirenlerden ve bizlere sunanlardan razı olsun.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
yapan ve bizlere ulaştıranlardan yapımda hakkı olan herkesden Allah razı olsun

E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Guest
Aile olarak tv de video ortamında seyretmeye başladık.Elimize kuvvetli bir sunum verdiğiniz için Allah ecrinizi arttırsın.

DjKarakurt Çevrimdışı

DjKarakurt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allahu Teala emeği geçenlerden ve burada paylaşımı yapanlardan razı olsun inşaAllah...

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun çok bilgilendim.gerçekten güzel olmuş.

Üst Ana Sayfa Alt