Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Şevval (2017) Hilali Göründü. Ramadan Bayramınız Mubârak Olsun

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Şevval (2017) Hilali Göründü.
Suudi Arabistanda Yarın Bayram Olduğu İlan Edildi.
Ramadan Bayramınız Mubârak Olsun

"Şevval Hilali Göründüğünden Yarın -25 Haziran Pazar- Bayram"
Genelde İslam Âleminin, özelde ise islam-tr ailesinin Ramadan Bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

İstanbul Bayram Namazı Vakti: 06.19

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
abi ikisine de eyvallah :)

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
Şevval (2017) Hilali Göründü. Ramadan Bayramınız Mubârak Olsun

Arabistan'da Hilal Göründü haberi geldi.

"Şevval Hilali Göründüğünden Yarın -25 Haziran Cumuartesi- Bayram"
Genelde İslam Âleminin, özelde ise islam-tr ailesinin Ramadan Bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Amin abi Allah razı olsun..

Bende bütün Müslümanların bayramını kutlarım. Rabbim bu bayramda bize hayırdan başkasını vermesin.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH zulcelal ibadetlerimizi kabul eylesin
Ecir ayi olan ramadan bayramimiz hayirli ve mubarek olsun.
ALLAH im islama ve muslumanlara mucahidlere dini islam icin ugrasan herkeze yardim et musluman lari tek hak sancaginin altinda birlestir ve gunahlarimizi bagisla bizi razi oldugun amellere ulastir icimizdeki serri def et benim dost dogru kullarim dedigin zumreden ihsan eyle ya rabbi duamiz ibadetimiz yasamimiz senin icin bizi huzun kuyularina cehennem azabinda gafleti cahilligi ve kibriyle dusmus senden yuz cevirmis kullarindan eyleme kalblerimizi ayaklarimizi dinin uzere sabit kil hasbunallahi ve nimel vekil
Yanlizca senden yardim ister yanlizca sana ibadet ederiz
Allahumme amin.
Hayirli bayramlar kardeslerim bayramimiz mubarek olsun.

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Allah azze ve celle bir Ramazan daha geçirmeyi tüm müminlere nasip etti, Elhamdulillah. Peki kaç tanesi bu mübarek günleri değerlendirebildi, Allahualem.

Allah azze ve celle ders çıkardığımız bir ramazan ve bayram nasip etsin. Tüm İslâm aleminin ve islam-tr ailesinin bayramı mübarek olsun.

Ekleme:

Bayramımızı kutlayan tüm abilerim/ablalarım/kardeşlerimden Allah azze ve celle razı olsun. Şahsıma dua etmeyi unutmazlarsa çok memnun olurum : )

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Öncelikle İslam ümmetinin yiğit erleri olan mücahid,emir ve şeyhlerimizin özelde ise forum da bulunan kardeşlerimin ramadan bayramını kutlar ümmete hayırlara vesile olmasını RABBİM'den niyaz ediyorum.

:kanka:tebrikler

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Hepimizin Ramazan bayramı mubarek olsun, hayırlara vesile olsun ve güzel haberler iyi şeyler ile gelsin. Kardeşlik havasını solumamıza vesile olan forum yöneticilerinden ve foruma üye olan bütün değerli kardeşlerimden, abi ve ablalarımdan Allah razı olsun. Allah amellerimizi kabul buyursun. Ümmet olarak bayram edeceğimiz günleri en yakın zamanda nasib etsin Allah.

Üst Ana Sayfa Alt