Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şevval Sam Başörtülülere Küstahça Saldırdı

M.Bulut Çevrimdışı

M.Bulut

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Cihadhaber | Cihad Meydanlarının Güvenilir Adresi

Şevval Sam Tekin, Van’da Toplum gönüllüleri Vakfı tarafından öğrenciler için düzenlenen söyleşide açtı ağzını yumdu gözünü. Sistemi çarpıcı ifadelerle eleştiren Şevval Sam’ın asıl çıkışı ise başörtüsü ve Belediye Başkanı Bekir Kaya’nın tutuklanmasıyla ilgili yöneltilen sorulara cevap verirken yaptı.

İşte söyleşinin en çarpıcı bölümleri…

YYÜ’ de Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından düzenlenen söyleşiye katılan sanatçı Şevval Sam, uzun süre tartışılacak açıklamalarda bulundu.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Soru-cevap şeklinde gerçekleşen söyleşide öğrencilerin özellikle gündemde sıkça yer alan KCK operasyonları ve siyasilerle ilgili sorularını yanıtlayan Şevval Sam, üslup konusunda eleştirdiği siyasileri mizah anlayışından yoksun olarak nitelendirdi.

Haberin devamını görmek için aşağıdaki linke tıklayın;

Şevval Sam Başörtülülere Küstahça Saldırdı | Cihad Haber - Cihad Meydanlarının Güvenilir Haber Kaynağı

Abdulafuv Çevrimdışı

Abdulafuv

Hak Ehli Susarsa Batıl Ehli Kendini Hak Zanneder
İslam-TR Üyesi
Şevval Sam: "Başörtüsü benim için tekstil parçasıdir" demiş.
Bezdeki ruhu görecek imanın yoksa bayrakta sana tekstil parçası görünür, zavallı.!

Bacımın örtüsü batmakta rezilin gözüne,
Acırım tükürüğe billahi tükürsem yüzüne.
m.a.e

Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ş. sam necisi!

necis insan!

insan dünyaya çıplak ama tertemiz islam fıtratı üzerine geldi......

bu iğrenç cümleni unutma Ahirette nasıl hesap vereceksın !

insan diliyle söylediği her sözden hesaba cekilecektir vay haline!! o mahşer gününde senin ....

ozaman (Ya leyteni kuntu turab) keşke toprak olsaydım diyeceksin!

Allahım ıslahı mümkün diilse bu necisin onu cehenneme yakıt eyle aminn......

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
bunlar hep oluyor ne yazıkki... şaşırtmıyor artık beni

M.Bulut Çevrimdışı

M.Bulut

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Biz müslümanlara çok görev düşüyor,Rabbim yardım etsin bizlere...

Üst Ana Sayfa Alt