Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şeyh Muhammed Arifinin El Kaide Hakkındaki Görüşleri

Mujahida Çevrimdışı

Mujahida

Üye
İslam-TR Üyesi

As-salamun alaykum. Benim bildigim kadariyla fikrini bir kac gün sonra yine geri aldi yani vazgecti.

Telefonla arayan bir seyirci Sheikh'e el kaide hakkindaki fikrini niye degistirdigini soruyor cevap olarakda kendisinin el kaide hakkinda yanildigini ve sucsuz müslmümanlarin kanini akittiklarini söylüyor. Arapca bilen kardesimiz varsa belki videonun kisaca tercümesini yapabilir. Allahu alem.

Vesselam

A Çevrimdışı

abdulmuktedir

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
As-salamun alaykum. Benim bildigim kadariyla fikrini bir kac gün sonra yine geri aldi yani vazgecti.

Telefonla arayan bir seyirci Sheikh'e el kaide hakkindaki fikrini niye degistirdigini soruyor cevap olarakda kendisinin el kaide hakkinda yanildigini ve sucsuz müslmümanlarin kanini akittiklarini söylüyor. Arapca bilen kardesimiz varsa belki videonun kisaca tercümesini yapabilir. Allahu alem.

Vesselam
kardeş doğru söylüyorsun bende yeni bir video buldum inşallah.Allah ıslah etsin onu.
El Arifi sözünden döndü! | Küresel Haber

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Okuduğu kitapları merak ettim! Allah bizleri en doğru yola iletsin

Mukim Çevrimdışı

Mukim

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Okuduğu kitapları merak ettim! Allah bizleri en doğru yola iletsin

Arapça olarak yazılmış bir sürü kitap var el-kaide hakkında. O kitapları nasıl araştırmayı düşünüyorsun ben sana bir kaç örnek verebilirim. Ayrıca imam el-arifi Allah selamet versin o son konuşmasında isabet etmiş.

ilgili video bu

Üst Ana Sayfa Alt