Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Sihirbaz Büyücü İken Tevbe Eden Şeyh'in İbretlik Hayatı

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Sihirbaz Büyücü İken Tevbe Edip Müslüman Olan
Yemen'li Şeyh Davud İbn Muhammed Ferhan'ın İbretlik Hayatı

Orijini
داود محمد فرحان

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Sübhanallah

Rabb'im İslam üzere ayaklarını sabit kılsın

Kâfirlerin şerrinden ümmeti Muhammed'i muhafaza etsin amin

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
subhanAllah.

Allahin laneti seytanlarin ve büyücülerin üzerine olsun.

Kendimizi, ailemizi, cocuklarimizi korumamiz gerekiyor.

Son dönemlerde malesef tevhidi müslümanlar arasinda dahi bu kardesin benzer yöntemleri ile göya rükye yapanlar var.

Birinin gecmisinin tevhidi olmasi ya da tevhidi bir cemaatin icerisinde hala olmasi sizleri asla yaniltmasin.

Kuran ve sünnette rukye bellidir.

Su yazacagim maddeleri akliniza koyun ve bu islere bulasmasi muhtemel yardim amacli gidebileceginiz müslümanlara da söyleyin.

1- Annenizin ismini soranlar - uzak durun
2- telefondan size yardim edenler - uzak durun
3- sunu bunu yap kurban kes diyenler - uzak durun

bu konuda tercübeleri kardesler bu maddeleri cogaltirsa ekstra bir konu calismasi yapilabilir.

Hak ile batil savasi hic durmadi ve durmayacakta, suan malesef ülkede azimsanmayacak sekilde bu seytanlar müslümanlara sirayet ediyor. Ve malesef tevhidi cemaatlerimiz, hocalarimiz, davetcilerimiz henüz bu konuya tam egilmediler-egilemiyorlar. Ciddi ciddi müslümanlar bu konularda bilinclendirilmelidir.

Konu sen derece mühimdir.

Rabbim sen bizleri ve ehlimizi koru.

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abi havas ilmi caiz mi ? Bu konunun uzerine

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
subhanAllah.

Allahin laneti seytanlarin ve büyücülerin üzerine olsun.

Kendimizi, ailemizi, cocuklarimizi korumamiz gerekiyor.

Son dönemlerde malesef tevhidi müslümanlar arasinda dahi bu kardesin benzer yöntemleri ile göya rükye yapanlar var.

Birinin gecmisinin tevhidi olmasi ya da tevhidi bir cemaatin icerisinde hala olmasi sizleri asla yaniltmasin.

Kuran ve sünnette rukye bellidir.

Su yazacagim maddeleri akliniza koyun ve bu islere bulasmasi muhtemel yardim amacli gidebileceginiz müslümanlara da söyleyin.

1- Annenizin ismini soranlar - uzak durun
2- telefondan size yardim edenler - uzak durun
3- sunu bunu yap kurban kes diyenler - uzak durun

bu konuda tercübeleri kardesler bu maddeleri cogaltirsa ekstra bir konu calismasi yapilabilir.

Hak ile batil savasi hic durmadi ve durmayacakta, suan malesef ülkede azimsanmayacak sekilde bu seytanlar müslümanlara sirayet ediyor. Ve malesef tevhidi cemaatlerimiz, hocalarimiz, davetcilerimiz henüz bu konuya tam egilmediler-egilemiyorlar. Ciddi ciddi müslümanlar bu konularda bilinclendirilmelidir.

Konu sen derece mühimdir.

Rabbim sen bizleri ve ehlimizi koru.

gündüz vakti izledim bu videoyu.
burada mi okudum yorum yazdim mi hatirlamiyorum
gazeteci bi adam boyle mehsur olmus bi kadina gitmis. kadin once kabul etmemis adami ama adam israr edince kadin kabul etmis. nasil biliyorsunuz diye sorunca
kadin oturdugun yerden kalkmis.
adam şok olmus, cunku kadin Kuran'ı Kerim'in uzerinde oturuyormuş. Adamin anlattigi benzer şeyler yapiyormus yani.

bu husus benim kafami cok kurcaliyordu ve bir yere oturtamiyordum ama bu videodan sonra şöyle düşündüm.
yani cinlerin musallat olmasi vs durumuda bu ve benzeri rukye adi altinda isin ehli olmayan gorunurde musluman ama olmayan kisiler yuzunden de yaygin.
ki bu bu veyselkarane gurubu da farkli metodlar kullarak musallatlari yayginlastiriyor
ki çok ürkütücü bi durum.

Üst Ana Sayfa Alt