Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sinan Albayrak Uyuz Olmuş

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
İslami Camianın entel delikanlısı Hakan Albayrak'ın kardeşi Sinan Albayrak Mavi Marmara seferi ile ilgili ilginç bir çıkışta bulunmuş.

Zat-ı şahaneleri diyorlar ki biz kaşındık İsrail'de bizi kaşıdı.Yani birileri seni zorla o gemiye mi bindirdi de kalkıp özür olayının hemen arkasından açıklama yapıyorsun.2010 yılında verdiğin röportajda islami mesajlar veren şehitlikten ve israile karşı kazanılmış zaferlerden bahseden sinan gitmiş yerine levi'mi geldi acaba ?

Hadi gemiye binen yüzlerce kişi anlıyorum,hadi ağabeyin Hakan Albayrağı'da anlıyorum.Ama gemiye binerken gösterdiğin özverileri gazete ve internetten ezber ! yaptıpımız senin bu tavırlarını anlayamadık.

Birazda İHH yöneticilerine sitemim var benim.Yani sen kalk gemiye böylebirini al,ona bşir önem atfet.Daha sonrada Sinan kalksın desin ki ; 9 kişiyi biz öldürdük.Keşke devlet bize engel olsaydı.Birilerine engel koyulması gerekiyordu haklısın,ama bu engel gemiye veya gemi yolcularına değil sana yapılmalıydı.Sen o gemiye hiç yakışmadın çünkü.Geminin ve misyonunun zedelenmesine yol açtı senin varlığın ve açıklamaların.

Bizi senin artist olman ya da eşin ile nişantaşında dolaşan enteller gibi olman hiç mi hiç ilgilendirmiyor.Sen sen ol hem kendini hem de sözlerini islami camiadan uzak tut.9 şehidin üzerinden rant sağlayanları görüyoruz.Bari seni onların arasında görmeyelim.

Ümit ERDOĞAN

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Eleman buysa içine Gülen kaçmış !!!

Eşrefpaşa imamı Fethullah Gülen mi? haberi

Eşrefpaşa imamı Fethullah Gülen mi?

119821.jpg
Vizyona giren 'Eşrefpaşalılar' filmi gündeme oturdu. Erdoğan'ın da izlediği filmin oyuncusu meslektaşlarına patladı.

İNTERNETHABER- 'Eşrefpaşalılar' filmini izleyen Başbakan Erdoğan "Bana yabancı gelmedi. Ben Kasımpaşalıyım" şeklinde değerlendirdiği film ekibinden iki önemli isim Can Dündar'ın programındaydılar..

Film vizyona girmeden birçok salondandan ön satış almıştı. İlk üç günde 218 bin 246 kişi izledi. Filmin yapımcısı Yusuf Kulaksız ve oyuncusu Sinan Albayrak, NTV'de yayınlanan Canlı Gaste'ye konuk oldu.

Can Dündar: Birçok şey çıktı filme ilişkin. Oradaki imam aslında Fethullah hocadır. Mahalleyi tanıtıyor diye. Siz ne kadar bu tartışmaları bekliyordunuz?

Sen de mi cemaattensin

Sinan Albayrak: Fethullah Gülen'i oynadığımı filmi bitirdikten sonra öğrendim. Ben önüme konan senaryonun güzeliliğine baktım ve hocanın güzelliğine baktım ve canı gönülden oynamak istedim...

Üst Ana Sayfa Alt