Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

SON DAKİKA:::Davutoğlu: İsrail Türkiye'nin tüm taleplerini karşıladı

saidkusay Çevrimdışı

saidkusay

Üye
İslam-TR Üyesi
Davutoğlu: İsrail Türkiye'nin tüm taleplerini karşıladı

son dakika.jpg

İsrail'in Türkiye'den özür dilemesinin ardından bir açıklama yapan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, "istediğimizi aldık" dedi

Davutoğlu: İsrail Türkiye'nin tüm taleplerini karşıladı...

3 yıl nakış gibi işlenen bir sürecin sonucunu aldık

İsrail'in hukuk çizgisine gelmesi barış için çok önemli

son dakika.jpg

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
İsrail özür dilemiş,Başbakan şehidler adına bu özrü kabul edecek kişi olamaz.Şehidlerin kanlarının hesabı tazminat/para ile ödenmez !!!

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hop Bilader ağır ol bakalım onun adı Recep Tayyip Erdoğan doğma büyüme Kasımpaşalı. Nedir Kasımpaşalı olmak bilirmisin? Kendine laf söyletmez ama öyle bir laf sokar ki feleğini şaşırırsın.

evet söyletmedide kendisinin bile unuttuğu cevabı ancak yıllar sonra aldı,artık şimdi seçim meydanlarında bunun nutuğunu atar durur..İSRAİLE DİZ ÇÖKTÜRDÜK..:) bize Kasımpaşalı eli maşalı derler diyede zil çalar oynar ..

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu adamın politikasını, siyasetini, tavırlarını ve söylediklerini konuşmak veya tartışmak bana abes'le iştigal gibi geliyor. Sahte kabadayı ülkesinde bile adamı parmağında oynatıyorlar. Ofisine dinleme cihazı koyuyorlar, binalarına roketli saldırı düzenliyorlar, iki tane jet düşürüyorlar, dağdakiler canları istediği zaman gelip bir kaç askerini indiriyor, ondan habersiz Patriotlar konusunda anlaşma sağlanıyor, böylede devam eder... Bu ne yapıyor sadece laf üretiyor. Güç kullanamıyor. Halbuki ben bildiğim Kasımpaşalı yumruğunu masaya vurdumu güç kullanırdı. Bu Tayyip gibi okadar şeyi sineye çekmezdi. Anlayacağınız arkadaşlar bu adam zavallı, yönetmiyor yönetiliyor piyon gibi bişey.
Şimdi siz tayyibi övdünüzmü,yerdinizmi anlamadım..?

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tiyatro ! AKP'nin PKK karşısındaki hezimeti sonrası biriken gazın alınması için yardım İsrail'den geliyor,,, bu arada Öcalan birden dini bütün mümin olaraktan ! İsraili otorite kabul eden Gülen'e destek veriyor ve teşekkür ediyor . Şıracının şahidi bozacı ... Kimbilir belki de eski şakird günlerine dönme isteği peydahlanmıştır . Böylece Rusyaya göktaşı düşüren ! şakirdler Öcalan'ında imanına vesile olduk diye ortaya çıkabilirler

calan, Glene selam syledi - Hrriyet GNDEM

Öcalan, Gülen’e selam söyledi

spacer.gif

Okan KONURALP - Faruk BALIKÇI
spacer.gif

23 Mart 2013
spacer.gif

spacer.gif

spacer.gif

spacer.gif

ABDULLAH Öcalan’la İmralı’da görüşen 2’nci ve 3’üncü BDP heyetinde de yer alan İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Erdebil Köşkü’nde gerçekleşen Hürriyet yazıişleri toplantısının sabahki bölümüne katıldı ve Öcalan’la İmralı’da gerçekleşen 3’üncü görüşmeye ilişkin önemli bir ayrıntıyı ilk kez Hürriyet okurları için paylaştı: “Sayın Öcalan, Fethullah Gülen’e selamlarını gönderdi. Fethullah Gülen’in ‘Sulhta hayır vardır’ yaklaşımı benim de yaklaşımımdır. ‘Bütün Ortadoğu’daki demokratik bir siyaset ve barış için birlikte çalışabiliriz, Muhterem Fethullah Gülen’e selamlarımı söyleyin. Onu en iyi anlayan benim’ dedi.”

spacer.gif

ÖCALAN DÜZELTMESİ
Önder ilk olarak, Milliyet gazetesinde “İmralı tutanakları” adıyla yayınlanan ikinci görüşmeye ait haberde yer alan başta Fethullah Gülen ve Said-i Nursi ile ilgili bölümlerle ilgili “teknik” görüşünü açıkladı. Önder, “Örneğin Bediüzzaman Said-i Nursi’nin doğduğu köyün Ermeni köyü olduğunu söylemek, Bediüzzaman Ermeni şeklinde verilmiş. Önündeki sonundaki cümleler çıkartılınca söylenenler bağlamından kopuyor. Ben sinemacıyım, senaryonun bir bölümünü çıkartınca diğer bölümler arasında kopukluk oluyor. Bağlamından kopartılarak verilmiş” dedi. Sırrı Süreyya Önder, Öcalan’ın kamuoyuna yansıyan şekli nedeniyle bir düzeltme ihtiyacı hissettiğini vurguladı: “Sayın Öcalan, Nevruz alanında okunan mesajının ‘Tüm ezilen halkları, sınıf ve kültür temsilcilerini; en eski sömürge ve ezilen sınıf olan kadınları, ezilen mezhepleri, tarikatları” diyerek başlayan bölümde de vurguladığı gibi ‘Herkese karşı barış diline ve bu yaklaşıma özen gösterilmesi gerekir. Herkes için demokrasi ve barış talep ettiği bir noktada, kimseyi dışlamam ve rencide etmem söz konusu değildir, düşünülemez’ vurgusu yaptı.”

M Çevrimdışı

MuhammedRabbani

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
valla kimse alınmasında bir sözüm olucak eğer türkiye israile diz çöktürdüyse (yani sözüm ona diz çöktürmüş insanlar ne olduğunu görüyor salak değiller) diyelimki dediklerine göre israile diz çöktürmüş ozaman öcalanda türkiyeye diz çöktürdü yani benim gördüğüm resim bu bilmiyorum .

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Genel çerçevede Kürt İslamcı ! Hizbullah liderine 120 kurşun sıkıp Nasyonal Sosyalist Öcalanı besiye çeken 28 şubat bir hedefine daha ulaştı hepsi bu ... İsrail üste para pardon tazminat dahi verebilir yani AKP'ye :D

Üst Ana Sayfa Alt