Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Son Harften Kelime Türetmece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muwahhide Tevhid Çevrimdışı

Muwahhide Tevhid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tanimadigimiz kişileri sorgulamamak

Bak yazdıklarını okursan benim ve senin inşaAllah benim orda yazdığımın ne olduğunu gerçekten anlarsın ve eğer istersen burdan kardeşleri hakem yapalım da okusunlar bakalım ben seni sorguladım mı yoksa bişeyleri anlaman için örneklendirme mi yaptım. Yoksa senin durumundan pekala haberimiz var burdan kardeşim..

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
Bak yazdıklarını okursan benim ve senin inşaAllah benim orda yazdığımın ne olduğunu gerçekten anlarsın ve eğer istersen burdan kardeşleri hakem yapalım da okusunlar bakalım ben seni sorguladım mı yoksa bişeyleri anlaman için örneklendirme mi yaptım. Yoksa senin durumundan pekala haberimiz var burdan kardeşim..
Haberiniz yok abla ayrica ben bunu tum uyeler icin dedim .

hamza01 Çevrimdışı

hamza01

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
mücadelem islam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt