Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Son Teşehhüdde Salli Barik Okumanın Sıhhati Nedir?

C Çevrimdışı

cevdet273

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ES SELAMUN ALEYKUM ARKADASLAR BEN NAMAZDA SON OYURUSTA SALLI BARIĞIN OKUNDUGUNA DAİR HADIS BULAMADIM SADECE BIR RIVAYET BULDUM ONDADA NAMAZDA OLDUĞU YAZMIYOR YANİ NAMAZDA SADECE TESEHUT OKUYUP ARDINDAN EFENDIMIZ ,S,A,V ALLAHUME SALLI ALA MUHAMED DEYIP SONRADA NAMAZI BITIRIYORUM BAZEN BILMIYORUM SİZLERIN GÖRÜSLERİ NEDIR BU KONUDA

Firaticen Çevrimdışı

Firaticen

Üye
İslam-TR Üyesi
ES SELAMUN ALEYKUM ARKADASLAR BEN NAMAZDA SON OYURUSTA SALLI BARIĞIN OKUNDUGUNA DAİR HADIS BULAMADIM SADECE BIR RIVAYET BULDUM ONDADA NAMAZDA OLDUĞU YAZMIYOR YANİ NAMAZDA SADECE TESEHUT OKUYUP ARDINDAN EFENDIMIZ ,S,A,V ALLAHUME SALLI ALA MUHAMED DEYIP SONRADA NAMAZI BITIRIYORUM BAZEN BILMIYORUM SİZLERIN GÖRÜSLERİ NEDIR BU KONUDA
Bildiğim kadarıyla doğru olan da bu imam şafii ve ahmed bin hanbele göre farz salli barik okumak ebu hanifeye göre ise değil ama bununla ilgili salli barik dualarıyla ilgili herhangi bir hadis yok yani son oturuşta sadece teşehhüd okunsa da yeterlidir Allahu alem

Üst Ana Sayfa Alt