Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An Ihtiyacınız Olan En Önemli Şey Nedir??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
maaşAllah. bu alemde zaten bi kofiçyusu birde birtat abiyi tanırım zaten :D

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
site çok güzel oldu ama ben bişey anlamıyorum benimde biraz daha akıla ihtiyacım var sanırsam

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Eski yiğenim dikkat edersen samanpan Danış-ma diyor....:)
bencede sakın ha danışma... danışacak adammı kalmadı dünyada. :p samanpan yine başlar o gövurların teorilerinden anlatımlara... Wilhelm Wundt dan, E titchener den, E. G. Boring den, Thomas Kuhn dan, Lucien Goldmann dan, meşhur psiko sigmun freud dan, yine bizim namı değer havhav i.pavlovdan, manyak j. watson dan, pisipisi thorndike den, F. skinner den, yine bizim hümanist psiko abraham maslow amcadan... akıllı adamdada akıl bırakmaz sonra... şekil 3,5 A ==> ben :D

uyku,sessizlik,tatil,kısacası galiba ben yorgunum.....:(

hayırdır çetpulcum... çamaşır, bulaşık, yemek, ütü derken fazla yoruluyorsun herhalde :D

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
bencede sakın ha danışma... danışacak adammı kalmadı dünyada. :p samanpan yine başlar o gövurların teorilerinden anlatımlara... Wilhelm Wundt dan, E titchener den, E. G. Boring den, Thomas Kuhn dan, Lucien Goldmann dan, meşhur psiko sigmun freud dan, yine bizim namı değer havhav i.pavlovdan, manyak j. watson dan, pisipisi thorndike den, F. skinner den, yine bizim hümanist psiko abraham maslow amcadan... akıllı adamdada akıl bırakmaz sonra... şekil 3,5 A ==> ben :D

hayırdır çetpulcum... çamaşır, bulaşık, yemek, ütü derken fazla yoruluyorsun herhalde :D
seni kesin bağlayacağım karar verdim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt