Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An Ihtiyacınız Olan En Önemli Şey Nedir??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
leylinur Çevrimdışı

leylinur

Üye
İslam-TR Üyesi
DUA HERKES BENİM İÇİN KORKTUKLARIMA UGRAMAMAM UMDUKLARIMA KAVUŞMAM İÇİN DUA EDEBİLİR Mİ?LÜTFEN..ALLAH RAZI OLSUN ŞİMDİDEN...

V Çevrimdışı

Volkan-87

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
şuanda istediğim tek şey hak yolunu bulmak. inançsal olarak çökmüş bir durumdayım. tasavvuftan,tarikatlardan,partilerden bıktım usandım. İslamda olmayan şeyleri söyleyenlerden bııktım usandım. Bilmiyorum... yani gerçekten çok kötü durumdayım. Çok şükür ki bir Müslümanın bu dünyada neler yapabileceğini Seyyid kutub söylüyor. lakin hak yolunu bir türlü bulamadım.

neyse arkadaşlar başınızı şişirdim kusura bakmayın.

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şuanda istediğim tek şey hak yolunu bulmak. inançsal olarak çökmüş bir durumdayım. tasavvuftan,tarikatlardan,partilerden bıktım usandım. İslamda olmayan şeyleri söyleyenlerden bııktım usandım. Bilmiyorum... yani gerçekten çok kötü durumdayım. Çok şükür ki bir Müslümanın bu dünyada neler yapabileceğini Seyyid kutub söylüyor. lakin hak yolunu bir türlü bulamadım.

neyse arkadaşlar başınızı şişirdim kusura bakmayın.

allah yardımcın olsun kardeşim...ama bu dünya hayatında başına gelmedik kalmayan biri olarak...büyük konuşmayayım...geçiyor yaf...allah c.c. kuluna kaldırmayacağı yükü yüklemiyor biiznillah

V Çevrimdışı

Volkan-87

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kötüyüm abi... yani bir türlü hak yolu bulamadığım için günah işliyorum. Ben böyle değildim. İnanın ki çok imanlıydım. Şimdiki bu günahkar hallerimi inanın ben bile inanamıyorum. Ama inşallah Abdülhak abimiz, hocamızla yazışmak isterim. Çünkü bu günahkar halimi ancak o çözebilir. Yaşım 20'ye geldi ... Hz Ali benim yaşımdayken Bedirde Uhudda kafirlerle savaşıyordu. Fatih Sultan Mehmet ise İstanbul'u Feth etme planları yapıyordu. Yemin ediyorum boşa yaşıyoruz.... 3 günlük dünya hayatına aldanmışım ben... Dünyanın geçici lezzetlerine aldanmışım

D Çevrimdışı

dRiFT.KiNG

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
çok doğru söylüyosun kardeş. Allah kimseyi bu dünyadaki vazifelerinden saptırmasın . Amin

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
En hizli agri kesici:

Elini vücudundaki acıyan yerin üzerine koy ve üç
kere:
- Bismillaaaahh
“Allah'ın adıyla” dedikten sonra yedi kere söyle de:

“Buldugum ve korktugum (acının) serrinden, Allah’a ve
O’nun kudretine sıgınırım.” (Muslim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt