Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An ve En Son Okuduğunuz Kitabın Adı Nedir ?

Ummu Sare Çevrimdışı

Ummu Sare

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Eczane, ilaç firmaları, tıb, doktorların eczacılarla anlaşmaları, yeni ilacı hastalara şu kadar yazarsan falanca yere şu kadar gün tatiller, yeni arabalar... İlaçların içerikleri, sırf hastasına kendi ilacını vermedi diye ilaç firmalarının çeşitli yollarla(!) ilaç vermeye teşvikleri(!)... Bir de bunun üzerine türkiyedeki çok ilaç yazan doktor daha iyi doktor algısı da eklenince tıp=ticarethane oluyor. Bir ara elime geçerse okumayı istediğim bir kitap acaba bunlardan bahsediyor mu?
Kendi annemden biliyorum karnında bir kist alıncaktı 1 ay ilaç kullandı, ilacın yan etkilerinden birisi şeker hastalığı ile alakalı annem ilacı kullandıktan sonra ameliyat için şeker kan ölçümü yapılıp buna göre anestezi verilecekti 6 aylık şekeri bilmem kaç çıktı. Annem insülin kullanmak zorunda kaldı. Ameliyattan sonra da şeker hastalığı ile devam etti. Sonra kendisi böyle devam etmeyeceğini anlayıp insülini bırakıp diyet yaptı şuan biraz daha iyi Allah' a şükür. insülin kullanmıyor, yediğine daha dikkat ediyor.
Dediğim gibi daha çok başlardayım ama tam da bu yazdıklarınızdan bahsediyor. Okursanız tüm sorularınızın cevabını bulabileceğiniz bir kitap olduğunu düşünüyorum

Allah şifa versin annenize tez zamanda amin
 
Üst Ana Sayfa Alt