Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An ve En Son Okuduğunuz Kitabın Adı Nedir ?

İ Çevrimdışı

İbn_Talha

Üye
İslam-TR Üyesi
İbn teymiyye nin Furkan isimli kitabı kitabın diğer adı (ALLAHın dostları ve Şeytanın dostları)

hbb Çevrimdışı

hbb

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
su an okudugum kitap "onlar hala cahiliyenin hukmunumu istiyorlar " ziyaeddin el kutsi;

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hala su karadavi fetvasindayim arada bir kaynatip baska seylere göz atiyorum :D
mesela Ibn Kayyim el cevziyenin Namazin Hikmetleri adli eseri cok güzeldi..

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şuan iskender pala'nın katre-i matemi'ni okuyorum.tavsiye ederim harika bi kitap...

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Batinin Islam Düsmanligi Asef Hüseyin, Sahane Bir kaynak eser, Okuyun Medeniyedi olun :D

Sûde binti Zem'a Çevrimdışı

Sûde binti Zem'a

Üye
İslam-TR Üyesi
En son okuduğum kitap Ali Şeriati , Ana baba biz suçluyuz. Şuan okuduğum ise ahmet Pakalın,Mushaflar ve Bombalar...

G Çevrimdışı

giraykutlu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selam kardesim,

Adnan Oktarin Resullah'ın (sav) Dilinden Cennet i tavsiye ederim. Kitap burda ucretsiz yayinlaniyor ( Link Yasak )
Hurmetler

yağmur@hicret Çevrimdışı

yağmur@hicret

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
E'a imam burhanettin ez-zernuci Talimül Müteallim (islamda Eğitim Öğretim metodu, el Umde Abdulkadir bin Abdulaziz tavsiye ederim. birde ali şeriati Yalnızlık sözleri selametle.......

D Çevrimdışı

don kişotun donu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
en son okuyup bitirdiğim kitap benim hüzünlü o..... ( Gabriel Garcia Marquez ) şuan okuduğum da böyle buyurdu zerdüşt ( Nietzsche)

Üst Ana Sayfa Alt