Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şu An ve En Son Okuduğunuz Kitabın Adı Nedir ?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
E Çevrimdışı

Ebu Enes EL Dadaşi

Allah'ım Kalplerimizi Cihadda Sabit Kıl Amin.
İslam-TR Üyesi
afgan-cihadinda-rahmanin-ayetleri78b3c4f8a4651ccbf16cec634557cd26.jpg

Kısa fakat mükemmel bir kitap insanın okudukça imanı artar Vallahi

I Çevrimdışı

ibni abbas

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çok ilgimi çekti bu kitap. Hemen alıp okumalıyım :)

İnternetten aldığım için daha dün geldi. Çoğu yer tedarik usulüyle çalıştığı için geç geliyor kitaplar. Dün inceledim elimden bırakamadım. O derece çok müthiş kitap :) Yazar İbni Teymiyye, yayınevi de Polen Yayınevi olunca ortaya çok iyi kitap çıkıyor. Kimi yayınevi bir kitap basıyor, mahvediyor kitabı .Kağıt kalitesi ,ciltlenmesi sıfır vs.

Eylülde basılmış gözüküyor. Neyseki haber verdiniz de gördüm. Yoksa denk gelemeyebilirdim. Allah razı olsun haber verenden :)

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
ك Çevrimdışı

كعب بن مالك

La İlahe İllallah
İslam-TR Üyesi
İnternetten aldığım için daha dün geldi. Çoğu yer tedarik usulüyle çalıştığı için geç geliyor kitaplar. Dün inceledim elimden bırakamadım. O derece çok müthiş kitap :) Yazar İbni Teymiyye, yayınevi de Polen Yayınevi olunca ortaya çok iyi kitap çıkıyor. Kimi yayınevi bir kitap basıyor, mahvediyor kitabı .Kağıt kalitesi ,ciltlenmesi sıfır vs.

Eylülde basılmış gözüküyor. Neyseki haber verdiniz de gördüm. Yoksa denk gelemeyebilirdim. Allah razı olsun haber verenden :)

Hangi kitap abi bu?

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Noam chomsky\Emparyal arzular

Kitabi sadece elinize alin nasil bittigini anlamiyacaksiniz bile.

Kitabin icerigi adindada gectigi gibi emparyal ulkelerin emellerinde bahsediliyor tabi bu emellerin nasil elde edildigi de teknik olarak ele alinmis...

Hayirli okumalar...

Bu arada Tehlikeli Guc kitabi da cok guzel...Abd nin Orta dogu siyasetini yuzeysel ogrenmek isteyenler icin guzel bir kitap...

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Eski iyi bir kitap okuyucusu olarak artik kitab okumuyorum, elime islami bir kitab aldigim zaman bir dongunun icinde buluyorum kendimi.

Ihtiyac duydugum zaman kaynak kitablara bakmayi tercih ediyorum.

Üst Ana Sayfa Alt