Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Suriye İslam Cephesi Eğitim Görüntüleri

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Suriye İslam Cephesi Eğitim Görüntüleri

Suriye İslam Cephesi savaşçıları Baas rejiminin nizami birlikleriyle savaşmak için böyle eğitim görüyorlar.

Suriyeli birçok direniş grubunun bir araya gelerek oluşturduğu Suriye İslam Cephesi bileşeni Livaul Hak savaşçılarının bir eğitim videosu Youtube’da yayınlandı.
Mücahidler, eğitimde "Yolumuz cihaddır!" diye haykırıyor.
İşte o video:
الجبهة الإسلامية السورية || تخريج دفعة الشهيد راجي أبو مجاهد من معسكر كتيبة الأنصار
Video çok güzel olmuş

Benim kafam iyice karıştı. Bu grubu sevelimmi. görüntülere göre sevdim ben de. yinede biri beni aydınlatsın

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Kardeş nasıl bir sorudur bu

SubhanAllah sevelim mi sevmeyelim mi burda sıcak yuvamızda oturmuş sorduğumuz soruya bak Allahu ekber ama sitemim wallahi sadece sana değil bazı haddini aşan kardeşlerin gereksiz mevzulara girmesinden kaynaklanıyor bu yaklaşımın ve soruların

şaşkınlıkla okuyorum çoğu zaman yazılanları

Rabbim bizleri affet ...

bir neşidde geçiyorduya bunu tüm kardeşlere soruyorum

YETMEDİMİ ŞEHVET ZİNDANLARINDA SÜRÜNDÜĞÜN ??

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hakkında bilgim olmayan bir grupla ilgili birisi aydınlatıcı bir bilgi verir ümidiyle o cümleyi yazmıştım.
Kendi adıma hiçbir mücahid gruba yanlış cümle kurmadım. Bundan ALLAHA sığınırım.

Sen de haklısın. Akhi.

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Hakkında bilgim olmayan bir grupla ilgili birisi aydınlatıcı bir bilgi verir ümidiyle o cümleyi yazmıştım.
Sen de haklısın. Akhi.

kardeşim hakkını helal et

ama bu bılgının ne faydası olacak , inan akhim bazı kardeşleri tenzih ederim ama çoğu bilgli münazara muhabbet tartışmalarda kullanabilmek için ediniyoruz , ayıptır

wallahi şu sıralar forumda bu konular çok dolaşıyor üzülerek okuyorum biz kimizki tutmuşuz şunlar şöyle bunlar boyle ya daha annemizin dizinin dibinden veya hanımımızdan 10 mt uzaklaşamıyoruz vs tutturmuşuz .. neyse

hakkını helal et

Allah ıcın ya sadece izleyelim yada öncüler olalım ama kafa karıştıran olmayalım

suriyede dünyanın en ucra köşesinden yiğitler var ama biz yanı başında keyif sürüyoruz

.....

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ilk namazından sonraki dauanda bana da dua edeceğine söz verirsen hakkımı helal ederim.
Rabbime ben arzediyorum. sen beni dahil et duana yeter:D
ama kötü oldum okuyunca yazını kardeş .
helal olsun .
sen yinede dua et olurmu .:friends_1_1:

Üst Ana Sayfa Alt