Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tağut Nedir? Sloganı

Muhammed El Turki Çevrimdışı

Muhammed El Turki

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tağut Nedir slogani dalga dalga yayılıyor :)
FB_IMG_1465136762749.jpg
FB_IMG_1465136387830.jpg
FB_IMG_1465136384961.jpg

Muhammed El Turki

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sosyal medyada karşıma çok çıktı.kardeşler tağut kelimesini insanlara sorgulatmak amacıyla paralara tağut Nedir yazıyorlar.Belki faydali olur diye paylaşmak istedim.Yoksa saçma bir yontemmi?

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sosyal medyada karşıma çok çıktı.kardeşler tağut kelimesini insanlara sorgulatmak amacıyla paralara tağut Nedir yazıyorlar.Belki faydali olur diye paylaşmak istedim.Yoksa saçma bir yontemmi?

Kardeşim benim bunlar ne şeklinde ki mesajıma binaen yazdıysan anlayamadığım için yazdım. Yoksa tağutu sorgulatacak her şey iyi bir yoldur. Dediğim gibi anlayamadığım için sordum.

Son düzenleme:

Muhammed El Turki

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
San
Kardeşim benim bunlar ne şeklinde ki mesajıma binaen yazdıysan anlayamadığım için yazdım. Yoksa tağutu sorgulatacak her şey iyi bir yol. Dediğim gibi anlayamadığım için sordum.
Sana binaen değil akhi :) Aciklama yapmadım haklısın hakkını helal et.Bende yanlış anlasildim.oradaki soru sana binaen değil bilakis hatalı bir şey mi paylaştım yoksa diye düşündüğüm için sordum

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Valla bende ibn muhammed abi gibi
Parayi incelemiyorum.
Gerçi parayi da goremiyorum.
Bir tek akbil doldururken metroda
Parami kabul etmeyip suratima geri fırlatıyor.
Bir o zaman bakıyorum yine mi sakata geldik
Sahte mi bu ya diye içsel figan eyledigim zaman bakıyorum.
Ama niyetler halis olunca
Tagut ne ola ki diye birinin aklina düşer belki
Belli mi olur.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Paranın uzerıne tagut nedır ? Yazıp kullanmaya dewam edıyoruz öylemı..?

Yok.
Once dilek tutup,paraya tagut yazip ekonomiye can katarak harciyoruz. Yazdığımız para 7 mahalle dolasip bize geri döndüğünde dileğimiz oluyor.
( hurafelerle büyümüş insanim ben ne yapayim)

Üst Ana Sayfa Alt